בתוספת הזמן: ריאל מדריד סחטה 2:2 מול מנשנגלאדבךז’וסוואה נמצא שלילי בבדיקה השנייה ויגיע להכנות לניסקטש: ''ידענו שיהיה משחק קשה, לא היינו בשיא הכושר''שחטאר סחטה 0:0 מול אינטר, 90 דקות למנור סולומוןבתום דרמה: הפועל ירושלים נכנעה 98:94 באנקרהרשמית: ברתומאו התפטר מתפקידו כנשיא ברצלונהאלוף העולם ב-100 מ', כריסטין קולמן, הושעה לשנתייםמכה לבני יהודה: דוס סנטוס עלול להיעדר למשך חודשהפועל ת''א ניצחה 1:3 את הנבחרת הצעירה בהכנהאוראל גרינפלד שובץ למשחק בין מכבי חיפה למכבי ת''א
גל לוי (צילום: מיכה בריקמן)

רשמית: גל לוי - המנכ''ל החדש של איגוד האתלטיקה

חמישי | | 20:04    מאת מערכת ישראל ספורט

בישיבת הנהלה אשר התקיימה בזום נבחר גל לוי, שמנהל את מחלקת הספורט בכפר הנוער בן שמן, למנכ''ל איגוד האתלטיקה החדש: ''אני מודה על האמון, מוכן לעבודה קשה שממתינה לי ולהמשיך לקדם את הענף''

איגוד האתלטיקה הודיע שבישיבת הנהלה אשר התקיימה היום (חמישי) בזום נבחר גל לוי למנכ''ל איגוד האתלטיקה החדש. לוי בן ה-35 מנהל כיום את מחלקת הספורט בכפר הנוער בן שמן. בשנים האחרונות שימש גל לוי כמנהל אגודת מכבי תל אביב באתלטיקה וכחבר הנהלה באיגוד.

יו''ר איגוד האתלטיקה, עמי ברן: "אני רוצה להודות למנכ''ל היוצא גל לב-רן על הזמן והמאמצים שהעניק לאתלטיקה הישראלית ועזר לנו להגיע למקום שאנחנו נמצאים כיום. אני רוצה לברך את גל לוי עם כניסתו לתפקיד מנכ''ל איגוד האתלטיקה, ולאחל לו בהצלחה. אין לי ספק שהבחירה מצוינת והניסיון והמרץ שלו יוביל אותנו  למקומות שאנחנו חולמים עליהם".

המנכ''ל הנכנס, גל לוי, הוסיף: "מודה לוועדת האיתור והנהלת איגוד האתלטיקה על האמון שניתן לי בכך שמינו אותי למנכ"ל איגוד האתלטיקה. אני מוכן לעבודה קשה שממתינה לי ולהמשיך לקדם את הענף,זאת לצד האנשים הטובים שבשטח".

המנכ''ל היוצא, גל לב-רן: "אני רוצה לברך את גל לוי עם בחירתו למנכ''ל איגוד האתלטיקה, ומאמין שהוא יוביל את האתלטיקה הישראלית למקום הראוי לה. לקראת סיום תפקידי, חשוב לי להודות לכל עובדי האיגוד, הנהלת האיגוד ויו''ר האיגוד. אני שמח על התקופה והישגים לא מעטים שהיו בתקופתי, ואני בטוח שהאיגוד ימשיך בדרכו למעלה. לאתלטים/אתלטיות/מאמנים/מאמנות והאגודות, שהם בסיס האתלטיקה, המון הצלחה בהמשך הדרך, עבודה קשה וכישרון ינפקו הצלחות".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות