זידאן: ''זה היה ערב קשה עבורנו, אני האחראי להפסד''כמו אלופה: באיירן מינכן הביסה 0:4 את אתלטיקו מדרידכוכב עולה: הכדורגל הישראלי חוגג בגדול עם מנור סולומוןשחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעבוס חדש לזאיון: סטן ואן גנדי מונה למאמן ניו אורלינסטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''רשמית: ליגת העל בכדורסל תצא לדרך ב-11 בנובמבראיגוד הכדוריד: ''דחו את המשחקים מול פורטוגל ואיסלנד''
שר התרבות והספורט, חילי טרופר (עמוס בן גרשום, דוברות הכנסת)

יש אישור: ספורטאים השבים מחו''ל לא יחויבו בבידוד

חמישי | | 17:43    מאת מערכת ישראל ספורט

משרד הספורט הודיע שלפי התקנות, הספורטאים יקבלו אישור לשוב מתחרויות בחו''ל ללא צורך בבידוד, כל עוד יתחייבו לשמור על כל ההנחיות. ח''כ טרופר: ''נעשה הכל כדי לאפשר לספורט התחרותי לחזור לשגרה''

אחרי שמוקדם יותר היום (חמישי) פורסם מתווה החזרה לפעילות של הליגות המקצועניות בכדורגל, אישרו משרד התרבות והספורט ומשרד הבריאות את ההנחיות החדשות לספורטאים המתאמנים בחו"ל וחובת הבידוד בשובם ארצה.

לפי התקנות החדשות שאושרו, ספורטאים אשר שבים מפעילות בחו"ל, לא יחוייבו בבידוד, תחת אישור קפדני של משרדי התרבות והספורט והבריאות. אישור זה ניתן כל עוד מתחייבים הספורטאים כי שמרו על הנחיות הבריאות כפי שהוגדרו על ידי משרד הבריאות והמנהלות של ענף הספורט בו עוסקים.


שר התרבות והספורט חילי טרופר בירך: "ספורטאי ישראל הם גאווה בינלאומית. אני שמח שהם יוכלו להמשיך ולייצג את מדינת ישראל בצורה בטוחה וחופשית. נמשיך לעשות הכל כדי לאפשר לספורט התחרותי לחזור לשגרה מלאה ולהצלחה בארץ ובעולם".

מנכ"ל משרד התרבות והספורט, רז פרוייליך, הוסיף: "שמירה על שגרת האימונים של הספורטאים שלנו, באופן שיאפשר את המשך התפתחותם באופן סדור-הינה משימה חשובה. נמשיך לפעול למענם ולמען עולם הספורט הישראלי-עד שישוב לרוץ באופן מלא".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות