ב''ש: ''זה לא תירוץ, אך ההתנהלות הייתה בושה וחרפה''ירושלים מול גלבוע/גליל, הפועל חולון נגד הפועל ת''אזעם בהפועל ת''א: ''אם היה לו סכין מה היו אומרים אז?''קומאן: ''צריכים להראות את האיכות שלנו כמו בדרבי''מכבי חיפה: ''חטפנו סטירה, אך נדע להרים את עצמנו''0:0 לאתלטיקו מדריד מול בילבאו, ז'ואאו פליקס הורחקאליאל פרץ כבש ובישל לבריבו, הפסד לווייסמן בספרדואן לוון: ''משחק שהיינו חייבים לנצח, זה נותן לנו דחיפה''בכר: ''מוכן לקחת אליפות כל עונה ולהפסיד למכבי ת''א''יש דברים שלא משתנים: 1:2 למכבי ת''א על מכבי חיפה
שחקני מכבי נתניה (אסף הופמן)

כל שחקני מכבי נתניה שליליים לקורונה, המשחק יתקיים

שבת | | 14:08    מאת אדי חליאבין

שחקני הקבוצה מעיר היהלומים, כולל מלדה וג'אבר, יצאו שליליים לנגיף הקורונה ומשחק הדירוג של גביע הטוטו מול בית''ר ירושלים יתקיים כמתוכנן ב-21:00. יו''ר המנהלת ארז כלפון: ''מזכיר את חשיבות הבידוד''

מכבי נתניה אישרה כי לאחר שכל שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי והצוות המסייע יצאו שליליים בבדיקות הקורונה שנערכו אתמול במשרדי המועדון, יתקיים הערב (שבת, 21:00) כמתוכנן המשחק מול בית"ר ירושלים על המקום השלישי בגביע הטוטו. לאור הנחיות משרד הבריאות, השחקנים כארם ג'אבר ויונס מלדה יישארו בבידוד ולא יהיו בסגל למשחק היום.

שחקני בית''ר ירושלים (ליאת אבשלומי)
ממנהלת הליגות נמסר: "בשל שני מקרים של תוצאת בדיקה חיובית לנגיף הקורונה של שחקני מכבי נתניה אשר נבדקו כחלק ממתווה אופ"א, לקראת יציאתם למשחק בינלאומי עם הנבחרת הצעירה, נערכו אתמול בדיקות קורונה לכל שחקני קבוצת מכבי נתניה. לאחר קבלת התוצאות עולה כי כלל השחקנים נמצאו שליליים לנגיף הקורונה (כולל הבדיקה החוזרת של שני השחקנים). בהתאם לכך ובהמשך לשיחות שנערכו לאורך היממה האחרונה בין יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון למשרד הבריאות הוחלט כי פעילות קבוצת מכבי נתניה בכפוף להמשך שמירה על כללי הבידוד של שחקני הכדורגל, תמשך כרגיל למעט שני השחקנים שנמצאו תחילה חיוביים אשר ישארו בבידוד ביתי להמשך בירור של הגורמים הרפואיים".

במנהלת ציינו כי "החלטה זו נתקבלה בהתחשב  בעובדה כי שחקני הליגות המקצועניות נמצאים בבידוד ביתי למעט יציאה לאימונים ולמשחקים. בהתאם לכך, משחק גביע הטוטו אשר תוכנן להערב בין קבוצות מכבי נתניה לבית"ר ירושלים ייערך כמתוכנן". יו"ר המנהלת, ארז כלפון: "אני חוזר ומזכיר לקבוצות ולשחקנים את חשיבות השמירה על הבידוד הביתי וכלל הנחיות משרד הבריאות כנגד נגיף הקורונה לרבות כללי ההתנהגות באימונים ובמשחקים וזאת על מנת שנוכל לקיים את המשחקים ולמנוע פגיעה ספורטיבית וכלכלית בקבוצות".

נגישות