שחטאר הדהימה 2:3 את ריאל במדריד, סולומון הבקיעטיול קליל: הפועל חולון הביסה 76:94 את הפועל אילתאבוקסיס: ''התנגדנו לקיום המשחק מול מכבי תל אביב''דוניס: ''הרננדס מוכן לשחק מחר, פשיץ' צריך עוד זמן''בעקבות הבריחה מהארץ: מרקוס רוגן פוטר מהנבחרתרוקאביצה וסאן מנחם אמורים להיות כשירים למכבי ת''אמוראטה: ''יש לנו אפשרות לזכות בתואר, נילחם עד הסוף''ראשפורד: ''מאמין בקבוצה, אפשר לעשות דברים גדולים''ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריה
אנסטסיה גורבנקו (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)

גורבנקו קבעה שיא ישראלי שלישי, שיא גם לשלזינגר

שישי | | 18:17    מאת מערכת ישראל ספורט

תחרות סיום השנה של איגוד השחייה בוינגייט: השחיינית בת ה-17 שברה שיא מ-2014 ב-100 מ' חזה עם 1:05.42 דקות: ''כיף לסגור כך את העונה המוזרה הזו''. השחיין שבר את השיא של חרותי ב-50 מ' פרפר

תחרות סיום העונה של איגוד השחייה המשיכה לשבור שיאים היום (שישי) בבריכה הלאומית במכון וינגייט. אחרי שבהצגות הבוקר נרשמו שני שיאי ישראל של אנסטסיה גורבנקו, הצגות אחר הצהריים סיפקו עוד שני שיאים לאומיים, אחד נוסף לגורבנקו ואחד אותו קבע מרקוס שלזינגר.

השחיינית בת ה-17 קבעה זמן מהיר במיוחד של 1:05.42 ב-100 חזה ושיפרה בכמעט שנייה שלמה את השיא הקודם בו החזיקה עמית עברי מ-2014. זהו גם שיפור של שתי שניות לשיאה האישי של גורבנקו, אשר סוגרת תחרות עם שלושה שיאים ישראליים ושני שיאי נוער.

מרקוס שלזינגר (גיא יחיאלי, באדיבות איגוד השחייה)
על השיא הרביעי של התחרות חתום כאמור שלזינגר, אשר גם הוא הפגין יכולת מצוינת עם שלל שיאים אישיים, האחרון שבהם הוא גם שיא ישראלי ב-50 פרפר, עם 22.77 שניות. מדובר בשיפור של 9 מאיות לשיא הקודם בו החזיק מירון חרותי מדצמבר האחרון.

גורבנקו אמרה בסיום התחרות: "כיף גדול לסגור את העונה המוזרה הזאת עם תחרות כל כך טובה ולשבור שיאים. ניצלנו את התקופה האחרונה שלא היו בה תחרויות לשיפור בעיקר בדברים הקטנים - פניות, יציאות, טכניקה, ואני שמחה שהעבודה הזו השתלמה במים. ניקח עכשיו כמה ימים חופש ונחזור בתחילת ספטמבר עם כוחות מחודשים והרבה מוטיביציה להמשיך ולהתקדם גם בשנה האולימפית".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות