גילי לנדאו סיים את דרכו כמאמנה של נבחרת הנשיםבר נתן ישפוט את גמר הגביע בין מכבי חיפה להפועל ב''שסכנין: ''כלפון בלילה חלם רק איך להעניש ולקנוס אותנו''כ-300 אוהדי בית''ר ירושלים הפגינו ליד ביתו של חוגגיעקב שחר לשחקנים: ''בואו נסיים את העונה כמו אלופים''מסאי דגו מונה למאמן הנוער של מכבי חיפה: ''כבוד גדול''מיאמי עלתה ל-0:1 מול בוסטון בגמר המזרח, באטלר כיכבליברפול ניצחה בסאות'המפטון, ההכרעה: במחזור הנעילהרה''מ בנט שוחח עם יעקב שחר ובירך על הזכייה באליפותהפועל ירושלים פירקה את גלבוע/גליל והשוותה ל-1:1
שחקני מכבי ת''א (ישי נאמן)

המנהלת דחתה את בקשת מכבי ת''א, הגמר בשבת

חמישי | | 10:57    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים ביקשו לדחות את גמר גביע הטוטו בשל החשש מההדבקות בקורונה בבני סכנין או להזיזו מאצטדיון דוחא למגרש חלופי, אך המנהלת דחתה זאת על הסף: ''הגמר יתקיים כמתוכנן, נוודא שמירה על הנהלים''

מנהלת הליגות דחתה היום (חמישי) את בקשת מכבי תל אביב וקבעה סופית כי גמר גביע הטוטו יתקיים בשבת הקרובה ב-20:30, באצטדיון דוחא, מול בני סכנין. כזכור, אתמול שלחה האלופה מכתב ליו"ר המנהלת ארז כלפון וביקשה לדחות את ההתמודדות בגלל מצבת חולי הקורונה בקבוצה מהמגזר והקרבה למשחק החוץ בליטא נגד סודובה בסיבוב המוקדמות השני של ליגת האלופות.

היום הגיעה התשובה של כלפון, שכתב: "ראשית ברצוני לברך אתכם על הניצחון בליגת האלופות אמש ולאחל הצלחה רבה המשך הדרך במפעלים האירופאים. ככל הנוגע למכתבך בסימוכין אשר התקבל אצלנו אתמול הרי שכידוע לכם מנהלת הליגות לכדורגל פעולת בסוגיות בריאותיות בכלל, ובתקופת וירוס הקורונה בפרט, אך רק ובהתאם להנחיות אשר נמסרות לה על ידי משרד הבריאות. משרד הבריאות הוא הגוף היחיד המוסמך לדון ולהחליט ככל הנוגע לחקירות אפידמיולוגיות, בדיקות, דרישות בידוד וכיו"ב נהלים רפואיים והוא שבחן גם את הסוגיה הנקודתית שהעליתם ביחס למועדון הכדורגל בני סכנין".

יו"ר מנהלת הליגות סיכם: "כל עוד לא יהיו שינויים בהנחיות משרד הבריאות, משחק גמר גביע הטוטו יתקיים כמתוכנן במוצאי שבת בסכנין. המנהלת תפעיל את כל הבקרות הנדרשות על מנת לוודא שיש שמירה מלאה על בריאות השחקנים והצוותים המקצועיים במסגרת המשחק והכל בהתאם לנהלים שנקבעו על ידי משרד הבריאות".

נגישות