ארז כלפון דורש להטיל קנסות כספיים על המתפרעיםמשה חוגג תוקף: ''מבחינתי לה פמיליה הוא ארגון טרור''השר טרופר שוחח עם כלפון וחסון: ניאבק באלימות יחדמכבי ת''א יצאה להלסינקי, גלזר: ''משחק חשוב מאוד''כצפוי: הפועל ת''א ובית''ר ירושלים יעמדו לדין משמעתיהמשטרה פתחה בחקירה, לה פמיליה: ''מגנים אלימות''בנט פגש את בנט: ראש הממשלה ביקר באימון של י-םנתניה: ''האוהדים שצוינו בדו''ח יישאו בכל העלויות''עקב התפרצות קורונה: הפועל חולון - דרושפאקה נדחהאחרי שנתיים: מרוץ הלילה של תל אביב חוזר בנובמבר
מאמן הפועל ת''א, ניר קלינגר (ליאת אבשלומי)

ניר קלינגר: ''אין לי ספק שהקבוצה תהיה יותר טובה''

שני | | 09:01    מאת אביחי חיים

מאמן הפועל ת''א ניסה להרגיע לאחר ה-3:0 מול בני יהודה: ''אני מקווה שיחזרו השחקנים שכרגע בחוץ בגלל בידוד, בקרה וכל מיני עניינים שלא קשורים לכדורגל''. גרופר: ''מאמין שנהיה טובים לקראת פתיחת הליגה''

"חלמנו בהקיץ. טוב מאוד שאנחנו לא הולכים לפגוש את מכבי, היינו מתבזים", כך סיכמו בהפועל תל אביב את התבוסה הראשונה של העונה ליריבה העירונית, בני יהודה, לאחר ה-3-0 המטלטל אמש (ראשון) באצטדיון בלומפילד, במחזור השלישי והאחרון של שלב הבתים בגביע הטוטו.

בעוד שחניכיו של ניר קלינגר רצו לנצח את הזהובים ובכך להבטיח את המפגש מול האלופה, מכבי תל אביב, חניכיו של אלישע לוי חשבו אחרת ופירקו את האדומים ללא רחמים. אף אחד משחקני הפועל לא הגיע למשחק כאשר גם קפטן הקבוצה, עומרי אלטמן, לא הצליח להתעלות ולסחוב את חבריו על הגב. החורים בהגנה הראו שלהפועל יש הרבה עבודה לקראת העונה הקרובה. המגן דני גרופר אמר בסיום: "התחלנו את המשחק בצורה פחות טובה עם גול מוקדם, אחר כך המשכנו לא כל כך טוב, לא כמו שאנחנו רגילים מהמשחקים הקודמים". על הטעויות וההפסד: "אחר כך המשכנו עם עוד טעות ופנדל, אלה דברים שקורים. כולם השתדלו, רצו לתת מאה אחוז. נמשיך הלאה, אני מאמין שנהיה הרבה יותר טובים בהמשך, בליגה".

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, היה עצבני לאחר התבוסה ואמר: "אני מתייחס דווקא למחצית הראשונה שהייתה פחות טובה, היינו 11 מול 11 ולא הצלחנו להביא לידי ביטוי את היתרונות שרצינו". המאמן המשיך לתרץ: "במחצית השנייה יכולנו להגיב ולחזור למשחק, אבל הגיעו ההרחקה והפנדל. בהחלט חומר למחשבה לגבי מספר שחקנים, הגישה, היכולת. אני צריך לחשוב טוב מי יכול להמשיך איתנו ואלו המשחקים שאני בתור מאמן לומד ומנסה לפענח את הקבוצה שלי". על ההמשך, אמר קלינגר: "יש מסקנות, אני מקווה שיחזרו השחקנים שכרגע בחוץ בגלל בידוד, בקרה וכל מיני עניינים שלא קשורים לכדורגל. כשזה יקרה, אין לי ספק שהקבוצה תהיה יותר טובה כמו שהייתה בשני המשחקים הראשונים”.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות