טל בן חיים: ''משחק הגומלין? מי שלא מאמין שלא יבוא''דנבר ניצחה 106:114 וצימקה ל-2:1 מול הלייקרסדוניס: ''אני לא מבין איך שורקים לפנדל בכזאת קלות''נשארו עם הכבוד: מכבי ת''א הפסידה 2:1 לזלצבורגגביע הליגה: 0:3 קליל ליונייטד, הדחה מביכה לאיביץ'מכבי חיפה והפועל אילת העפילו לרבע גמר גביע ווינרירדן שועה ביקש לעזוב את מכבי חיפה, בדרך לבית''ר?הפסד שלישי ברציפות להפועל פ''ת, 2:1 מול אחי נצרתאנחת רווחה בב''ש: כל בדיקות הקורונה יצאו שליליותבן הרוש חתם במ.ס אשדוד, סמואל אלאבי נמכר ללוצרן
יו''ר האיגוד, משה פונטי (איגוד הג'ודו)

עמירם הלוי לאלון: ''נספח הקורונה בא לסייע ולהקל''

רביעי | | 15:22    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שראש חטיבת הספורט בהסתדרות שלח מכתב חריף והצהיר שהשחקנים לא יחתמו, יו''ר איגוד הכדורסל הגיב בתקיפות: ''מכתבך מלא אי דיוקים, אינני יכול שלא לתהות בדבר עיסוקך בימים טרופים אלה''

עולם הכדורסל סער אתמול (שלישי) כאשר איגוד הכדורסל שלח לשחקנים מסמך, שבמסגרתו יתווסף נספח לחוזי השחקנים - שיאפשר לקבוצות, בין היתר, להוציא אותם לחל"ת אם הליגה לא תחודש. לאחר שארגון השחקנים התרעם והוציא מכתב רשמי, בן טען כי מדובר בפעולה חד צדדית ולא מקובלת, וכי אין בכוונת השחקנים לחתום עליו, הגיעה היום התגובה.

יו"ר איגוד הכדורסל עמירם הלוי שלח מכתב תגובה לניר אלון ובו כתב: "מכתבך רצוף באי דיוקים ואבקש להעמיד במכתבי זה את חלקם על דיוקם. בחודש מרץ 2020 פרצה בישראל מגפת הקורונה שהשפיעה רבות על ענף הכדורסל בישראל ועדיין נותנת אותותיה, עקב כך התקבלו באיגוד פניות בבקשה שתהיה הסדרה של הנושא. נספח לטופס הסכם שחקנים/מאמנים בא להסדיר אירועים שהתרחשו באופן ישיר או עקיף בעקבות מגפת הקורונה שנבעו מהחלטת ממשלה או מהחלטת הנהלת איגוד הכדורסל, ושיש בהם כדי להשפיע על הקבוצה באופן שאינו בשליטתה, במהלך עונת המשחקים 21/2020 בלבד. הא ותו לא".

המכתב ששלח יו''ר איגוד הכדורסל
הלוי הוסיף: "מדובר במסמך מאוד מסוים ומצומצם, שבא לסייע ולהקל בהינתן המציאות בה אנו חיים, שיחייב רק את אלה שיבחרו להתחייב לפיו. הבקרה התקציבית של איגוד הכדורסל תפקידה העיקרי הוא שמירה על זכויות השחקן. לפיכך איגוד הכדורסל רואה לנגד עיניו, בין השאר, גם את טובת השחקנים. יובהר כי נספח הקורונה הוא חיצוני לטופס הסכם שחקנים/מאמנים, ויחול רק על שחקן/מאמן וקבוצה שחתמו עליו והוגש לבקרה התקציבית כנדרש (!). אין חובה לחתום עליו וכל שחקן רשאי לפעול כראות עיניו".

יו"ר האיגוד סיכם: "אשר להסכם מיום 22 בינואר 2020 מדובר בהסכמות להוספה להגדרה של שחקן בוגר מחלקת נוער (HGP) בלבד. הסכם זה חל על נבחרות בלבד ואינו קשור בשום צורה, כנטען על ידך, לעניין שבנדון. אינני יכול שלא לתהות בדבר עיסוקך בימים טרופים אלה בזוטי זוטות ובעניינים טכניים, במקום לעסוק במציאת מקומות עבודה לשחקנים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות