בדקה ה-90: ברצלונה סחטה 1:1 ביתי מול גרנאדההיחידה שמושלמת: נאפולי הביסה 0:4 את אודינזהחמישה שחקני אילת הפרו בידוד, צ'רי ואוואנס שוחררוהעליון דחה את העתירה, האדום של גוטליב לא יבוטלמתחזקים: ישראל זגורי חתם לעונה אחת בבני יהודההאוהד שפרץ לטדי הורחק לשלוש עונות מהמגרשיםמכבי ת'''א ניצחה את הנוער 1:5, אייל גולסה הבקיעאוגו: ''עצוב שב''ש החתימה מהאויבים שאיחלו למותי''מכבי חיפה, מכבי ת''א, הפועל, בית''ר וסכנין יעמדו לדיןאהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
שחקני מנצ'סטר יונייטד חוגגים (האתר הרשמי)

מומחי הווינר מעריכים: מנצ'סטר יונייטד ואינטר ינצחו

שני | | 12:18    מאת מערכת ישראל ספורט

רבע גמר הליגה האירופית ייצא הערב לדרך והאנגלים קיבלו יחס של פי 1.2 לניצחון, מול פי 9.5 לקופנהאגן. האיטלקים עם יחס של פי 1.95, לברקוזן עם 3.3. וגם: מה הפייבוריטים לכבוש בשני המשחקים הערב

אחרי שבשבוע שעבר צפינו בשלב שמינית הגמר של הליגה האירופית שחזרה אחרי פגרת קורונה ארוכה, הערב (שני), יתחיל שלב רבע הגמר. במשחקי הערב הראשון יפגשו מנ'צסטר עם קופנהגן ואינטר עם באיירן לברקוזן.

במשחק הראשון של הערב, ייפגשו מנצ'סטר יונייטד ופ.צ קופנהגן. מומחי ה-Winner בטוחים שהיונייטד לא צפויים להיתקל בקשיים בדרך לחצי גמר הליגה האירופית וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.2 למול ניצחונה של קופנהגן שמוערך ביחס של פי 9.5. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 5.8.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שויקטור לינדלוף מיונייטד יבקיע את השער הראשון במשחק, אך תוצאת הסיום תהיה 2:1 לקופנהאגן, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 12,900 ש"ח עם יחס זכייה של פי 645. בצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שפפ ביל מקופנהגן יבקיע את השער הראשון במשחק, ותוצאת הסיום תהיה 1:3 ליונייטד, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 3,300 ש"ח עם יחס זכיה של פי 165.
 


באותה העת, תפגוש אינטר את באיירן לברקוזן. מומחי ה-Winner מעריכים שאינטר צפויה לעלות לשלב חצי הגמר וניצחונה מוערך ביחס של פי 1.95, למול ניצחונה של לברקוזן שמוערך ביחס של פי 3.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.4.

לחובבי ההרפתקאות, במידה ותשקיעו סכום של 20 ש"ח על כך שסטפן דה פריי מאינטר יבקיע את השער הראשון במשחק, ותוצאת הסיום תהיה 3:1 ללברקוזן, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 9,200 ש"ח עם יחס זכייה של פי 460. מהצד השני, במידה ותשקיעו את אותו הסכום על כך שלארס בנדר מלברקוזן יבקיע את השער הראשון, ותוצאת הסיום תהיה 1:3 לאינטר, תזכו להכפיל את סכום זה לכדי 6,400 ש"ח עם יחס זכיה של פי 320.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות