נלסון סמדו הצטרף לוולבס, מיליק בדרך לפרמייר ליגהפתעה: דראגן בנדר סיכם עקרונית במכבי תל אביבמכבי חיפה: ''מתעלמים מרעשי רקע, מרוכזים ברוסטוב''טל בן חיים: ''משחק הגומלין? מי שלא מאמין שלא יבוא''דנבר ניצחה 106:114 וצימקה ל-2:1 מול הלייקרסדוניס: ''אני לא מבין איך שורקים לפנדל בכזאת קלות''נשארו עם הכבוד: מכבי ת''א הפסידה 2:1 לזלצבורגגביע הליגה: 0:3 קליל ליונייטד, הדחה מביכה לאיביץ'מכבי חיפה והפועל אילת העפילו לרבע גמר גביע ווינרירדן שועה ביקש לעזוב את מכבי חיפה, בדרך לבית''ר?
עוזב בחיוך. ברק בכר (אסף הופמן)

ב''ש: בכר סיכם על הפיצוי, התשלום מבית''ר י-ם נפרס

שני | | 15:19    מאת אודי קיסוס

מחזיקת גביע המדינה הגיעה לסיכום עם מאמנה לשעבר, שנפרד סופית מהמועדון: ''שמח שידענו לסיים בצורה ראויה''. באר שבע גם הודיעה שמחצית מהחוב של בית''ר ירושלים בנוגע לקלטינס ואוחנה ישולם בינואר

הפועל באר שבע הגיעה היום (שני) לסיכום עם ברק בכר על התרת החוזה שהחזיק לשנתיים נוספות, כאשר לפי ההערכות, המאמן יפוצה בארבע משכורות בגובה חצי מיליון שקל נטו. מבאר שבע נמסר בהודעה רשמית: "בעניין פרסומים שונים שעלו לגבי השיח שלנו עם ברק בכר לפיצוי כספי - במשך כל התקופה, התקיים שיח טוב ומכבד בין שני הצדדים. אנו שמחים לעדכן כי היום נסגר סופית הסכם הפיצוי עם ברק בכר. אנו מאחלים לברק הצלחה במכבי חיפה".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

את הפרידה מהקהל האדיר של הפועל ב״ש והמועדון הזה כבר עשיתי לפני כמה חודשים, באר שבע היא עיר של אנשים שתמיד נתנו לי הרגשה של בית, שהיו שם בטוב וברע, אנשים שנכנסו לי ללב. בימים האחרונים הגענו להסדר על סיום של ההתקשרות, ואני שמח שידענו לסיים את העניין בצורה ראויה וטובה. תודה לאלונה, אסי, עידו, ניר ואביתר על השנים יחד, תודה לעובדים המדהימים של הפועל ב״ש שהיוו עבורי משפחה, ושוב תודה לכל מי שהיה שם בחמש השנים הללו- ביציע, בבית, במילה הטובה ברחוב, ובחיבוק החם והאוהב. לעולם לא אשכח אתכם

A post shared by Barak Bachar (@barakbachar) on


מאוחר יותר בכר עצמו נפרד בצורה מסודרת באינסטגרם: "את הפרידה מקהל האדיר של הפועל באר שבע והמועדון הזה כבר עשיתי לפני כמה חודשים, באר שבע היא עיר של אנשים שתמיד נתנו לי הרגשה של בית, שהיו שם בטוב וברע, אנשים שנכנסו לי ללב. בימים האחרונים הגענו להסדר על סיום של ההתקשרות, ואני שמח שידענו לסיים את העניין בצורה ראויה וטובה. תודה לאלונה, אסי, עידו, ניר ואביתר על השנים יחד, תודה לעובדים המדהימים של הפועל באר שבע שהיוו עבורי משפחה, ושוב תודה לכל מי שהיה שם בחמש השנים הללו- ביציע, בבית, במילה הטובה ברחוב, ובחיבוק החם והאוהב. לעולם לא אשכח אתכם".

בהמשך הקבוצה מבירת הנגב גם התייחסה לעניין התשלומים מבית"ר ירושלים עבור העברותיהם של דוד קלטינס ומיכאל אוחנה. מהמועדון נמסר: "סוגיה נוספת שעלתה בתקופה האחרונה הינה קבלת התשלומים מבית"ר ירושלים עבור העברותיהם של דוד קלטינס ומיכאל אוחנה. לאור תקופת הקורונה, פרסנו את הסכום הכספי שאנו אמורים לקבל מבית"ר ירושלים לשני תשלומים, תוך קבלת בטוחות מתאימות. התשלום הראשון כבר התקבל והתשלום הנוסף יתקבל במהלך חודש ינואר".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות