עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
נפרד ממכבי חיפה. גיא חיימוב (רמי כהן שמאלי)

''אי אפשר להגדיר את התקופה במכבי חיפה כמוצלחת''

ראשון | | 20:13    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי שנתיים במכבי חיפה, השוער בן ה-34 סיכם את הקדנציה שלו בירוק לאחר שחוזהו הסתיים בתום העונה החולפת: ''היו עליות וירידות, אבל אני מסתכל על חצי הכוס המלאה והרגעים היפים שחוויתי במועדון''

מעט יותר משעה לפני שמכבי חיפה תעלה הערב (ראשון) לכר הדשא בקריית שמונה ותפתח רשמית את עונת 2020/21 במחזור הראשון של גביע הטוטו, השוער גיא חיימוב, שסיים את חוזהו ועזב את המועדון לאחר שנתיים, נפרד בפוסט באינסטגרם. חיימוב בן ה-34 הוא כמעט שחקן חופשי ללא קבוצה.

חיימוב כתב: "התחילה כבר עונה חדשה. מאז שאני זוכר את עצמי אני רגיל להתכונן בתקופה הזאת למחנות אימונים, משחקים באירופה, טיסות... אנחנו מתכננים את הימים שלנו, השעות שלנו והבורא מארגן לנו את מה שנכון לנו בכל רגע נתון. אז אתחיל מהסוף. אני מסכם שנתיים בחיפה, זה נראה כאילו רק אתמול פרקנו את המשאית, והופ הנה שוב אתה אורז את הבית, הדברים פתאום מחלחלים פנימה, ההבנה שעוד תחנה בדרך עברה לה, הסתיימה ואתה בדרך אל יעד חדש במסע הזה שנקרא 'החיים'".
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התחילה כבר עונה חדשה. מאז שאני זוכר את עצמי אני רגיל להתכונן בתקופה הזאת למחנות אימונים, משחקים באירופה, טיסות... אנחנו מתכננים את הימים שלנו, השעות שלנו והבורא מארגן לנו את מה שנכון לנו בכל רגע נתון. אז אתחיל מהסוף. אני מסכם שנתיים בחיפה, זה נראה כאילו רק אתמול פרקנו את המשאית, והופ הנה שוב אתה אורז את הבית, הדברים פתאום מחלחלים פנימה, ההבנה שעוד תחנה בדרך עברה לה, הסתיימה ואתה בדרך אל יעד חדש במסע הזה שנקרא ׳החיים׳. אז מה היה לנו בחיפה, עליות לצד ירידות הצלחות לצד כישלונות התמודדויות אינספור, פציעה, קורונה ומכל אלה למדתי בעיקר על עצמי ועל משפחתי - והרבה! אז נכון, את השנתיים שלי במכבי חיפה לא ניתן להגדיר כהצלחה מבחינה מקצועית, אך כל ההתמודדויות החיצוניות ששחקן חווה בצד המנטאלי על כל צדדיו של המקצוע, היא למעשה ההתמודדות האמיתית ואני משתדל לקחת תמיד את הדברים הטובים ולהסתכל על חצי הכוס המלאה מאותם הרגעים שחוויתי במועדון, והיו לא מעט רגעים כאלה. השנה השנייה בעצם מסכמת את התקופה שלי בחיפה, שנה שהתחילה בצורה פנטסטית (שטרסבורג) והסתיימה עם ניתוח מורכב בכתף וכח עליון שמרחף מעל כולנו כבר חצי שנה. מכאן, אני רוצה להודות למכבי חיפה @maccabihaifafc שעזרו לי בשיקום ודאגו להחזיר אותי בריא ושלם גם בימי הסגר של הקורונה, תודה מיוחדת לצוות הרפואי שבלעדיו כל זה לא היה קורה @tbassan @serg_kotov_pt @midhatassalya שמחתי להכיר אנשים טובים בדרך, בהצלחה לחברים במשחק הראשון הערב.

A post shared by Guy Haimov 55 official (@guyhaimov55) on


השוער המשיך: "אז מה היה לנו בחיפה, עליות לצד ירידות הצלחות לצד כישלונות התמודדויות אינספור, פציעה, קורונה ומכל אלה למדתי בעיקר על עצמי ועל משפחתי - והרבה! אז נכון, את השנתיים שלי במכבי חיפה לא ניתן להגדיר כהצלחה מבחינה מקצועית, אך כל ההתמודדויות החיצוניות ששחקן חווה בצד המנטאלי על כל צדדיו של המקצוע, היא למעשה ההתמודדות האמיתית ואני משתדל לקחת תמיד את הדברים הטובים ולהסתכל על חצי הכוס המלאה מאותם הרגעים שחוויתי במועדון, והיו לא מעט רגעים כאלה".

חיימוב סיכם את דבריו: "השנה השנייה בעצם מסכמת את התקופה שלי בחיפה, שנה שהתחילה בצורה פנטסטית (שטרסבורג) והסתיימה עם ניתוח מורכב בכתף וכח עליון שמרחף מעל כולנו כבר חצי שנה. מכאן, אני רוצה להודות למכבי חיפה שעזרו לי בשיקום ודאגו להחזיר אותי בריא ושלם גם בימי הסגר של הקורונה, תודה מיוחדת לצוות הרפואי שבלעדיו כל זה לא היה קורה. שמחתי להכיר אנשים טובים בדרך, בהצלחה לחברים במשחק הראשון הערב".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות