עשה היסטוריה: דיא סבע חתם רשמית באל נאסררק בדקה ה-88: לידס ניצחה 0:1 את שפילד יונייטדדולגופיאט זכה במדליית זהב בתרגיל הקרקע בקייבשוב שינוי בהנחיות: הקבוצות לא יוכלו לחזור לאימוניםרובן דיאס יחתום במנצ'סטר סיטי, דסט בדרך לבארסהרשמי: סאקו טורה הושאל לעונה אחת לקריית שמונהמולנסטיין: ''רוקאביצה יכול לעשות צרות לטוטנהאם''דריכות במכבי ת''א: השחקנים עברו בדיקות קורונהחוזר לצהובים: דראגן בנדר חתם רשמית במכבי ת''אהופעת בכורה ליואב למברוזו בליגה הבכירה בצרפת
אוהדי הפועל קטמון (אלן שיבר, מנהלת הליגה)

סופית: שמה של הפועל קטמון שונה להפועל ירושלים

ראשון | | 18:10    מאת מערכת ישראל ספורט

נשיא בית הדין העליון של ההתאחדות, אמנון סטרשנוב, אישר כי קבוצת האוהדים שהוקמה לפני 13 שנה, תוכל לשנות את שמה באופן סופי. מהמועדון נמסר: ''מקווים שהסיים פרק של פילוג בקהילה האדומה בירושלים''

אחרי 13 שנה, קבוצת האוהדים השלימה את המהפך. נשיא בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל, אמנון סטרשנוב, קבע היום (ראשון) כי הפועל קטמון תוכל לשנות את שמה באופן סופי להפועל ירושלים: "הנני נעתר לבקשת המבקשת, ומאשר לשנות את שמה ל'הפועל ירושלים'".

הסמל החדש (דוברות המועדון)
מהפועל קטמון נמסר: "אנו נרגשים להודיע כי לאחר שזכויות השימוש בשם 'הפועל ירושלים' נרכשו על ידי העמותה שלנו - 'קטמון מועדון אוהדים', אישרה לפני שעה קלה ההתאחדות לכדורגל בישראל את שינוי שם המועדון שלנו ל'הפועל ירושלים'. זו סגירת מעגל היסטורית שתנציח לעד את ניצחון האוהדים, באחד המהלכים המשמעותיים ביותר שהיו בכדורגל הישראלי. ב-13 השנים האחרונות, בנינו בכוחות עצמנו מועדון מקצועי והישגי ששואף להגיע לקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי, מועדון שדואג לטפח את דור העתיד ומשקיע משאבים רבים במחלקת הנוער והנערות, בפעילות החברתית ובקהילה שמסביבנו".

עוד הוסיפו במועדון: "כעת, אנחנו נחושים יותר מתמיד להמשיך לפתח את כל אותם דברים נפלאים, תוך דגש בלתי מתפשר על ערכינו: בעלות אוהדים, שוויון וקבלת האחר. שום דבר מזה לא הולך להשתנות. אנו בטוחים כי עצם שינוי השם יסיים פרק של פילוג בקהילה האדומה בירושלים, וייצור בית אחד ומאוחד לכל אוהדי הפועל ירושלים באשר הם. אנחנו מתחייבים ברגע מרגש זה, להוות בית חם ולגרום לתחושה של שייכות אצל כל אחד ואחת מכם, ללא יוצא מן הכלל".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות