ליאור רפאלוב: ''יש הבנה עיוורת ביני לוינסנט קומפני''קינגסלי קומאן עבר ניתוח בעקבות בעיה לבבית קלהקאמסו מארה: ''הבחירה בבית"ר י-ם היא בחירת הלב''פלה מתאושש: ''תודה לכולם, ממשיך להחלים ולחייך''עדיין ללא ניצחון בליגה: ניוקאסל ולידס נפרדו ב-1:1כבוד: סטיפה פריצה הוא שחקן השבוע בקונפרנס ליגקלינגר לקראת פ''ת: ''מאמין שהשחקנים יגיעו מוכנים''משלימים את הסגל: דיוואן הרננדז חתם בהפועל ת''אבן שמעון: ''אנחנו עדיין מחפשים את האיזון והזהות שלנו''עם אימון בצאת כיפור: מכבי ת''א מארחת את חיפה
שחקני מכבי ת''א חוגגים אליפות (ישי נאמן)

אופ''א קבעה: קבוצות ממדינות אדומות לא יוכלו לארח

חמישי | | 17:21    מאת מערכת ישראל ספורט

אם יוגרלו למשחקי בית, מכבי ת''א, מכבי חיפה, הפועל ב''ש ובית''ר ירושלים ייאלצו כנראה לנדוד למדינות אחרות במוקדמות ליגת האלופות והליגה האירופית. היעדים שאופ''א מציעה: הונגריה, פולין, קפריסין ויוון

אופ"א קיימה היום (חמישי) שיחה עם 55 ההתאחדויות שחברות בארגון והבשורה שיצאה משם לא טובה לכדורגל הישראלי: התאחדות הכדורגל האירופית קבעה כי קבוצות ממדינות שנחשבות "אדומות" לא יוכלו לארח משחקים במסגרת מוקדמות ליגת האלופות והליגה האירופית. בשל מצב התחלואה, שלא יורד בשבועות האחרונות, ישראל עדיין נחשבת ל"מדינה אדומה".
 


המשמעות היא שמכבי תל אביב במוקדמות ליגת האלופות ומכבי חיפה, הפועל באר שבע ובית"ר ירושלים במוקדמות הליגה האירופית, עלולות למצוא את עצמן במצב בו יאלצו לארח את משחקים הביתיים באחת מארבע מדינות אותן הציעה אופ"א - יוון, קפריסין, פולין והונגריה - אם כמובן יוגרלו כמארחות המשחקים שלהן (מתכונת של משחק אחד). כמו כן, בישיבה הוחלט כי כל משחקי המוקדמות של נבחרות הנוער, הנערים והנערות נדחו בשנה ל-2021, כאשר באמצע אוגוסט צפויה להתקיים עוד ישיבה על מנת לבדוק את הנושא.

בנוגע להידבקות של שחקנים, כך כתבו באופ"א, אם שחקן אחד או יותר יאובחן כחולה קורונה בבדיקות שיבוצעו לפני כל משחק, קיומו של המשחק לא ייפגע, אלא אם הרשויות במדינה המארחת יחליטו על כניסה של כל השחקנים, או רובם, לבידוד. על פי הפרוקטוקול, אם 13 שחקנים יוכלו להירשם למשחק (ובניהם שוער אחד לפחות) המשחק יתקיים כמתוכנן. במקרה בו אחד מאנשי צוות השיפוט יתגלה כנשא של הנגיף, אופ"א תוכל למנות מחליף המחזיק באזרחות של אחת מהמדינות מהן הגיעו הקבוצות, כם אם אינו רשום בפיפ"א.

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות