רשמית: לואיס סוארס חתם לשנתיים באתלטיקו מדרידשלושער להאברץ בניצחון צ'לסי, 0:2 לארסנל על לסטרבמקרה של סגר מלא: הספורט הישראלי יהיה מושבתגביע ווינר: הפועל חיפה וגלבוע/גליל עלו לרבע הגמרמנור סולומון שיחק מחצית, רק 1:1 לשחטאר דונייצקנלסון סמדו חתם בוולבס, פרנק דה בור - מאמן הולנדחיזוק לאדומים: ניקוס פאפאס מצטרף להפועל ירושליםהבכורה תחכה: השחרור של ערן זהבי עוד לא הגיעאבוקסיס: ''ז'וסוואה? כל הפסד עבורו - כמו אסון עולמי''נגמר מהר: הפועל ת''א הובסה ועפה מליגת האלופות
מנור סולומון במדי שחטאר דונייצק (האתר הרשמי)

מומחי הווינר: סולומון ושחטאר ינצחו, גם אינטר ויונייטד

רביעי | | 15:03    מאת מערכת ישראל ספורט

רגע לפני ליגת האלופות בסוף השבוע, מומחי הווינר נערכים לחזרתה של הליגה האירופית הערב (רביעי): הנראזורי יעלו לרבע הגמר, הישראלי וקבוצתו יגברו על וולפסבורג. וגם: מה היחס על שער של היהלום הישראלי?

הערב (רביעי), לאחר חמישה חודשי ההיעדרות, חוזרת אל המגרשים הליגה האירופית. ואנחנו מקבלים שני ערבים ברצף, כאשר בכל ערב נזכה לארבעה מפגשים מכריעים. 

בהצגה המוקדמת של הערב, תפגוש קופנהגן את בסאקסהיר מאיסטנבול. מומחי ה-Winner מעריכים כי על כר הדשא שני המועדונים כמעט ושווים, אך לקופנהגן ישנה עדיפות. ניצחונה של קופנהגן על פי מומחי ה-Winner מוערך ביחס של פי 2.45, למול ניצחונה של בסאקסהיר שמוערך ביחס של פי 2.6. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.15.
 


באותה העת, תישרק שריקת הפתיחה של המפגש המסקרן בין שחטאר דונייצק עם הנציגות הישראלית במפעל, מנור סולומון, שתפגוש את וולפסבורג. מומחי ה-Winner מעריכים כי האוקראינים הם אלו שצפויים לצאת עם הניצחון בסיום המשחק וניצחונם מוערך ביחס של פי 2.15, למול ניצחונה של וולפסבורג שמוערך ביחס של פי 2.85. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.4. יחס הזכייה על כך שמנור סולומון יבקיע את השער הראשון במשחק מוערך ביחס של פי 10.

בהצגה המרכזית של הערב, נזכה לראות את מנצ'סטר יונייטד פוגשת את לאסק לינץ ואינטר תפגוש את חטאפה. במשחק בין הנראזורי לספרדים, מומחי ה-Winner מעריכים כי האיטלקים הם אלו שיצאו עם הניצחון בסיום תשעים הדקות וניצחונם מוערך ביחס של פי 1.55, למול ניצחונה של חטאפה שמוערך ביחס של פי 5.3. תוצאת התיקו במשחק מוערכת ביחס של פי 3.6.
 

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות