''הגרפיטי - הוכחה לצורך בשיתוף פעולה עם מוסלמים''אינטר ''נשארה בחיים'', קלופ פרגן לשוער השלישי שלושילם את המחיר: קרלוס קיירוש פוטר מנבחרת קולומביהדיווח באנגליה: אופ''א מתכננת מהפכה בליגת האלופותלחץ גדול בריאל מדריד, ''זידאן עשוי להיות מפוטר בקרוב''ליברפול בשמינית הגמר, 2:3 חשוב לאינטר על גלאדבךדני אבדיה חתם רשמית בוושינגטון: ''זו רק ההתחלה''לאומית: עירוני ר''ג ואשקלון מושלמות, אשדוד ניצחהמנור סולומון: ''חלום שהתגשם לכבוש שוב מול ריאל''סולומון שוב כבש, שחטאר ניצחה 0:2 את ריאל מדריד
שחקני בית''ר ירושלים בכדורסל (דוברות המועדון)

רשמי: בית''ר ירושלים תשחק בעונה הבאה בליגה א'

שני | | 20:15    מאת מערכת ישראל ספורט

הצהובים-שחורים מהבירה קיבלו אישור סופי מאיגוד הכדורסל וישחקו בליגה א', כאשר בקבוצה מתכוונים לחזק את הגרעין הקיים בסגל במספר שחקני חיזוק שיאפשרו לירושלמים להתבסס בצמרת של ליגה א'

מועדון הכדורסל בית"ר ירושלים קיבל היום (שני) הודעה מאיגוד הכדורסל שהקבוצה תשחק בעונה הקרובה בליגה א'.

בקבוצה החלו מיד בשדרוג הסגל לעונה הקרובה. הקבוצה בנויה כעת מגרעין שחקנים מגובש שנבנה כדי לעלות מליגה ב'. כעת בקבוצה מתכוונים לחזק את הגרעין הקיים במספר שחקני חיזוק שיאפשרו לקבוצה להתבסס בצמרת של ליגה א'.

המנהל המקצועי אסי טיכטל: "יש לנו גרעין איכותי בקבוצה שממשיך מהעונה שעברה, כרגע אנחנו מחפשים שחקני חיזוק שמתאימים להוביל את הקבוצה בצמרת של ליגה א'".

מימין: נשיא המועדון, מרדכי שלו (צילום פרטי)
ראשי המועדון וביניהם נשיא הקבוצה מרדכי שלו החלו בגיוס כספים כדי שהקבוצה תוכל להביא שחקני חיזוק איכותיים שאף יוכלו להעלות את הקבוצה ליגה גם בעונה הקרובה.

נשיא המועדון, מרדכי שלו: "נעשה את כל המאמצים כדי לחזק את הקבוצה, אני מתכוון לרתום אנשי עסקים שרואים שליחות בחיזוק העיר ירושלים".

רותם שמואלי (האתר הרשמי)
מי שיהיה אחראי על גיבוש הסגל הוא קפטן הקבוצה רותם שמואלי שקיבל בשנה האחרונה סמכויות מקצועיות נרחבות בהבאת שחקנים ואף באימון הקבוצה.

רותם שמואלי מסר: "אני שמח לקחת חלק בבניית הקבוצה. מתגבש פה משהו רציני להרבה שנים קדימה. אעשה כמיטב יכולתי לבנות פה קבוצה איכותית לליגה א'".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות