ברק בכר: ''שועה ועוואד? אם יעבדו קשה - הם ישחקו''ברגל ימין: 0:1 לבכר ומכבי חיפה אצל קריית שמונהרגע לפני לייפציג: שני מקרי קורונה חיוביים באתלטיקוגביע הטוטו: סכנין ניצחה 0:2 את הפועל חיפה בחוץצומצמו היריבות האפשריות של חיפה, בית''ר י-ם וב''ש''אי אפשר להגדיר את התקופה במכבי חיפה כמוצלחת''סופית: שמה של הפועל קטמון שונה להפועל ירושליםטאריק פיליפ חתם רשמית בהפועל י-ם, בריימו נשארארון ולדז חתם במכבי חיפה: ''ווינר עם פוטנציאל גדול''ערן זהבי החמיץ פנדל, גוואנגז'ו R&F שוב הפסידה
יעקב וחני בוזגלו (אסף הופמן)

מאור בוזגלו: ''מהיום יעקב בוזגלו כבר לא הסוכן שלי''

ראשון | | 11:12    מאת מערכת ישראל ספורט

לראשונה בקריירה, הקשר בן ה-32 ואביו מפרידים כוחות: ''כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זו זכותכם המלאה. אני רוצה ליצור סביבה קצת אחרת ומתאגרת. הסיטואציה חייבה מסלול מחדש''

הפרדת כוחות: בפעם הראשונה בקריירה הארוכה שלו, מאור בוזגלו נפרד היום (ראשון) מהסוכן הדומיננטי שלו - אביו יעקב. הקשר בן ה-32, ששוחרר מהפועל תל אביב, גם הבהיר שהוא יוצא לדרך חדשה ואין שום כוונה לפרוש מכדורגל למרות הפציעה החדשה שספג במדי הפועל תל אביב, שגם שחררה אותו כזכור חד צדדית.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"הגיע הזמן אומרת אימי" והפעם גם אבא שלי אומר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם... יעקב בוזגלו מהיום כבר לא הסוכן שלי. לא פשוט ואפילו מורכב אבל הסיטואציה מחייבת מסלול מחדש. אני כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זכותכם המלאה. אני לא מדבר בשם אבא שלי אבל אני מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים ומהרדיפה. ובישורת האחרונה של הקריירה שלי אני רוצה לייצר סביבה קצת אחרת ומאתגרת. אבא שלי הוא עולם ומלואו עבורי ואני מודה לו על כל צעד וכל פסע בקריירה המיוחדת והעשירה שלי. לעד אהיה אסיר תודה. תמיד אתייעץ, אשמע ואקשיב ואני משחרר אותו מהעול הכבד הזה. המטרה כרגע ברורה, לחזור לדשא ולכושר מלא אוטוטו וסוכן? מבטיח לעדכן בקרוב .

A post shared by מאור בוזגלו-Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official) on


מאור בוזגלו כתב בפוסט באינסטגרם: "'הגיע הזמן אומרת אימי' והפעם גם אבא שלי אומר. עדיף מאוחר מאשר אף פעם… יעקב בוזגלו מהיום כבר לא הסוכן שלי. לא פשוט ואפילו מורכב אבל הסיטואציה מחייבת מסלול מחדש. אני כבר משער מה יהיו הטוקבקים ואין לי עם זה שום בעיה, זכותכם המלאה. אני לא מדבר בשם אבא שלי אבל אני מניח שהוא כבר עייף מהמרדפים ומהרדיפה. ובישורת האחרונה של הקריירה שלי אני רוצה לייצר סביבה קצת אחרת ומאתגרת".

הקשר הבהיר: "אבא שלי הוא עולם ומלואו עבורי ואני מודה לו על כל צעד וכל פסע בקריירה המיוחדת והעשירה שלי. לעד אהיה אסיר תודה. תמיד אתייעץ, אשמע ואקשיב ואני משחרר אותו מהעול הכבד הזה. המטרה כרגע ברורה, לחזור לדשא ולכושר מלא אוטוטו, וסוכן? מבטיח לעדכן בקרוב".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות