חוזר לליגת העל: רובי לבקוביץ' חתם בהפועל חדרהעמירם הלוי לאלון: ''נספח הקורונה בא לסייע ולהקל''העליון המתיק את עונשו של יצחק אספה לשלוש שניםרשמית: ז'איר אמאדור נמכר ממכבי ת''א לסראגוסהמכבי תל אביב הציגה ספונסר חדש ותלבושת חדשהיש רכש חדש: נמרוד לוי חתם לעונה בעירוני נס ציונההרצליה: שמיר ישמש כעוזרו של דרוקר, דין זהבי ממשיךסיני דורש לפסול את בר נתן ממשחקיה של הפועל ת''אשחקן ברצלונה נדבק בקורונה, רבע הגמר יתקיים כרגילברק בכר יבצע מספר שינויים בהרכב, קושי לצרף זרים
כדור כדורסל (אתר FIBA)

אם משבר הקורונה יחריף, כל הליגות יחולקו לבתים

חמישי | | 15:54    מאת מערכת ישראל ספורט

באיגוד הכדורסל יכינו תוכנית חליפית למקרה שהתפשטות הנגיף לא תאפשר את קיום הליגות כמתוכנן. הועדה המקצועית סימנה מטרה: תוך ארבע שנים, כל קבוצה תחזיק מנהל מקצועי. בלאומית יהיו 15 קבוצות

הועדה המקצועית של איגוד הכדורסל התכנסה היום (חמישי) לישיבה בזום. יו"ר הועדה עמוס פרישמן סיפר שבקרוב יתקיים המחזור השלישי של קורס מנהלים מקצועיים של איגוד הכדורסל והמטרה היא שתוך 4 שנים מקסימום, כל קבוצה תחויב להחזיק מנהל מקצועי שעבר את הקורס של איגוד הכדורסל.

פרישמן ביקש מנפתלי גושן רכז הליגות באיגוד, להכין תכנית חליפית לעונה הקרבה, במקרה ולא יתאפשר לפתוח את העונה כרגיל בשל משבר הקורונה. במקרה כזה הליגות יחולקו לבתים של מספר קטן יותר קבוצות כדי לקיים טורנירים. בנוסף, הועדה קבעה את מתכונת הירידות בעונה הקרובה בכפוף לאישור הנהלת האיגוד שתתכנס ביום שלישי הקרוב.

יו''ר האיגוד, עמירם הלוי (עודד קרני, איגוד הכדורסל)
עוד נקבע כי הליגה הלאומית תכלול בעונה הקרובה 15 קבוצות וכדי לחזור לליגה בת 14 קבוצות ירדו השנה 3 קבוצות לליגה הארצית. בליגה הארצית יהיו 2 מחוזות של 13 קבוצות, 3 האחרונות ירדו לליגה א' ואחת נוספת תתמודד נגד מקום שני בליגה א'.

באשר לליגת העל לנוער: בעונה הקרובה יהיו שני מחוזות בני 12 קבוצות כל אחת, כדי לחזור למצב של 10 קבוצות בכל מחוז תוך שנתיים, תרדנה 3 קבוצות מכל מחוז. בנוסף, יתקיימו טורנירים מחוץ למסגרת הליגה שהשתתפות בהם הינה חובה.

 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות