ברק בכר: ''שועה ועוואד? אם יעבדו קשה - הם ישחקו''ברגל ימין: 0:1 לבכר ומכבי חיפה אצל קריית שמונהרגע לפני לייפציג: שני מקרי קורונה חיוביים באתלטיקוגביע הטוטו: סכנין ניצחה 0:2 את הפועל חיפה בחוץצומצמו היריבות האפשריות של חיפה, בית''ר י-ם וב''ש''אי אפשר להגדיר את התקופה במכבי חיפה כמוצלחת''סופית: שמה של הפועל קטמון שונה להפועל ירושליםטאריק פיליפ חתם רשמית בהפועל י-ם, בריימו נשארארון ולדז חתם במכבי חיפה: ''ווינר עם פוטנציאל גדול''ערן זהבי החמיץ פנדל, גוואנגז'ו R&F שוב הפסידה
נשאר במועדון. רוני לוי (ליאת אבשלומי)

בית''ר ירושלים הודיעה: רוני לוי ממשיך לעונה נוספת

חמישי | | 17:42    מאת רועי ינקלוביץ

הקבוצה מהבירה אישרה שלמרות מחאות האוהדים, המאמן יישאר גם בעונה הבאה. לוי: ''מבטיח שנעבוד קשה על מנת לשמח את כולם''. חוגג הבהיר: ''העונה הקרובה תהיה שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים''

למרות מחאת האוהדים ולמרות שהיה נראה ששני הצדדים ייפרדו, בית"ר ירושלים הודיעה היום (חמישי) כי לאחר מספר ישיבות עבודה החליטה הנהלה על המשך העסקתו של רוני לוי כמאמן הקבוצה. מבית"ר נמסר כי "אנו מאמינים שרוני הוא המאמן הטוב ביותר להוביל את בית"ר בעונה המאתגרת העומדת לפנינו, וכי הוא יעמוד בהצלחה ביעדים המקצועיים אשר הוצבו בפניו, יחד עם השחקנים שמעריכים אותו מאוד. ראוי  לציין שמאז רכישת הקבוצה ע"י משה חוגג אנחנו משקיעים רבות בבניית תשתיות של מועדון יציב ומסודר והמשך העסקתו של רוני הוא חלק בלתי נפרד מתהליך זה".
 


בעלי הקבוצה, משה חוגג, אמר: "לאחר שבחנתי את המצב מכל הזוויות, נפגשתי עם רוני והתרשמתי שמקצועית מדובר במאמן מוערך ע"י כל הגורמים והטוב ביותר עבורנו. העונה הקרובה תהיה שונה לחלוטין ממה שאנחנו מכירים, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בריאותית, ולכן חשוב לנו לשמור על יציבות במערכת, בעיקר לאור חוסר היציבות בעמדת המאמנים לאורך העשור האחרון בבית"ר והעובדה כי אנו מדורגים בצמרת הרשימה העולמית בפיטורי מאמנים. אני רואה גם את הרוח בקרב חלק מאוהדי הקבוצה, שנמצאים איתנו באש ובמים, יודע עד כמה הקבוצה חשובה להם ומוקיר אותם, אך את ההחלטות המקצועיות נקבל אנחנו באופן שקול ומקצועי בלבד". 

מאמן הקבוצה רוני לוי הוסיף: "אני שמח וגאה להוביל את בית"ר ירושלים לעונה נוספת מלאה באתגרים מקצועיים. אני מודה להנהלת הקבוצה על האמון להמשיך ולהוביל את הקבוצה ומחויב להצלחת המועדון הן במסגרת הליגה והן בניסיון להוביל את הקבוצה להישגים באירופה. אני מבטיח לאוהדים שנעבוד קשה על מנת לשמח את כולם". כזכור, אוהדי הקבוצה הגיעו כבר שלוש פעמים לביתו של לוי, ודרשו כי יתפטר מתפקידו לאור היכולת החלשה שהציגה בית"ר בפלייאוף העליון. נציין כי חוזהו של לוי התחדש בכל מקרה אוטומטית לעונה הבאה לאחר שהשיג את הכרטיס לאירופה ואם בית"ר רצתה להשתחרר ממנו, היא הייתה צריכה לפצות את המאמן.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות