רשמית: מאוריציו סארי פוטר מתפקידו כמאמן יובנטוסדוניס יחתום על חוזה לשנתיים, ירוויח 400 מיליון יורושועה תורגל בהרכב לק''ש, לביא: ''לא פשוט בלי הקהל''פפ: ''אם נחשוב שזה מספיק, אנחנו סתם קבוצה קטנה''וראן: ''לוקח את האשמה עליי, אני אחראי להפסד''רונאלדו שבר שיא בן 95 שנה, זידאן הודח לראשונהבוסטון הביסה את טורונטו, ברוקלין ואורלנדו בפלייאוףסיטי ניצחה והדיחה את ריאל, ליון העיפה את רונאלדורשמי: מאמן צסק''א דימיטריס איטודיס נדבק בקורונהסטיין: ''המשחק האחרון שלי? זה לא נמצא בראש שלי''
מאור בוזגלו (אליאב אוזן)

ארגון השחקנים להפועל ת''א: ''החלטתכם אינה חוקית''

רביעי | | 15:54    מאת מערכת ישראל ספורט

אחרי ששלחה מכתבים לבוזגלו, דגני, ג'ראפי, ברשצקי, רז כהן, ינקו ואחרים כי חוזיהם מבוטלים, ארגון השחקנים מגיב: ''מהווה הפרה יסודית וחמורה על ההסכמים''. במועדון שוקלים לקצץ 30% בשכר במקום הביטול

פחות מיממה אחרי שביטלה את חוזיהם של מאור בוזגלו, אוראל דגני, מוטי ברשצקי, אריק ינקו, יואב ג'ראפי ורז כהן, הפועל תל אביב שוקלת היום (רביעי) מחדש את "סיכול" החוזים בשל "כוח עליון" בעקבות מגיפת הקורונה. במועדון שוקלים לחזור בהם מהמכתבים בשל רשת הביטחון ממשרד האוצר ולהטיל קיצוץ רוחבי של 30 אחוזים בשכר. 

בעקבות ההתנהלות של הפועל תל אביב, ארגון שחקני הכדורגל העביר בצהריים מכתב חריף, באמצעות היועץ המשפטי של הארגון עו"ד שי אליאס, להנהלת המועדון האדום ובו דרישה לחזור בהם מיידית מהחלטתם לבטל חוזים לשחקני ארגון הכדורגל: "החלטתכם אינה חוקית ומהווה הפרה יסודית וחמורה על ההסכמים".

המכתב שנשלח (צילום מסך)
מנכ"ל ארגון שחקני הכדורגל, מושיקו מישאלוף: "הקבוצות קיבלו מענק מבורך בגובה של 75 מיליון ש"ח ממשרדי האוצר והספורט. אנחנו מעריכים את פעולת השרים ומברכים עליה וכן מודים לארז כלפון על מאמציו האדירים בעניין. לא נאפשר הדרדרות ביחסי ההנהלות והשחקנים כך שיוכלו להתעמר ולזלזל בהם. יזמנו פגישה ביום ראשון עם המנהלת כדי שבתיאום והסכמה נפעל במטרה להגיע להסכמות בנוגע השחקנים".

ראש חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון: "שחקני הכדורגל והכדורסל הקריבו מעצמם ומשכרם כדי לשוב למגרש. אנחנו מבינים את המצב הכללי, אבל לא ניתן למנהלים, לנצל את המצב ולרמוס את מעמד השחקן. תפקידנו להגן על כל שחקן ונעשה זאת בלי היסוס מול כל הנהלה שתפר הסכמים. שיהיה ברור לא יתבצעו צעדים חד צדדיים ולא נאפשר לאף גורם להתנהל כאילו הוא מעל החוק"

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות