רשמית: יורגוס דוניס מונה למאמנה של מכבי תל אביבשחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''שוב בלי שער זכות: רק 0:0 לבית''ר י-ם מול הפועל ת''אחוזר לבירה: אדם אריאל חתם רשמית בהפועל ירושלים0:1 למכ' פ''ת על נתניה, רביעייה ליחזקאל מול בני יהודהסל: ''השחקנים לא יחתמו על נספח הקורונה בחוזיהם''מכבי חיפה דורשת מהפועל ת''א 50 אחוז מעסקת דגנידיווח: ''אלון תורג'מן יחתום לשנתיים בוויסלה קרקוב''רשמית: עוז בלייזר חתם לעונה אחת במכבי תל אביב
אבי רן ז''ל (מכבי חיפה, האתר הרשמי)

בקרוב: הכיכר ליד קריית אליעזר - על שמו של אבי רן

שני | | 20:34    מאת מערכת ישראל ספורט

וועדת השמות של העירייה אישרה כי הכיכר בקריית אליעזר, הסמוכה לאצטדיון בו עשה השוער את שנותיו המופלאות, תיקרא על שמו. ראש העיר, קליש רותם: ''אחד מסמלי העיר, זו הזכות שלנו להנציח את זכרו''

ועדת השמות של עיריית חיפה, אישרה הערב (שני) הצעה לקריאת כיכר בחיפה על שמו של השוער האגדי, אבי רן ז"ל, שנהרג בתאונה ימים בכנרת בשנת 1987. הכיכר נמצאת ברחוב צה"ל בשכונת קריית אליעזר, סמוך לאצטדיון המיתולוגי, בו עשה אבי את שנותיו המופלאות. נזכיר כי על שמו של השוער האגדי קרויה קריית הכדורגל שבחלקה הדרומי של העיר ולפני כשנתיים החליטה מכבי חיפה לקרוא את היציע הצפוני ב"סמי עופר" - יציע אבי רן.  

אביו של אבי ז"ל, משה רן, אמר: "הבן שלי, אבי, גדל פה ושיחק פה מקבוצת הנערים וכך גידלתי ואימנתי אותו באזור הזה. אני מודה לראש עיריית חיפה, עינת קליש ולחברי מועצת העיר, על החלטתם לאשר את ההחלטה ועל כך שידעו למצוא את המקום המתאים והראוי לכך".

ראש העיר חיפה, עינת קליש רותם, הוסיפה: "אבי רן, השוער האגדי, הוא אחד מסמלי העיר והיה מצטיין בתחומו. זו הזכות שלנו להנציח את זכרו של הספורטאי האהוב הזה". במכבי חיפה בירכו על החלטת העירייה: "האדם, הספורטאי וקביעת מקום הנצחתו, מרגשים מאד. אנו שמחים על ההחלטה ומודים על הרצון הטוב של העירייה להנציח גיבור תרבות של מכבי ושל העיר חיפה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות