אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
אייל ברקוביץ' (ישי נאמן)

אוואט: ''מינוי המאמן הלאומי הפך לבדיחה עצובה''

ראשון | | 22:04    מאת מערכת ישראל ספורט

על רקע הסרת המועמדות של ברקוביץ', שוער העבר תקף בטוויטר: ''ועדת האיתור רוצה לראיין את המועמדים כאילו היא לא מכירה אותם, מחזיר אותנו לימים שחורים. יש עוד כמה מאמנים מצוינים שאין להם לובי''

הסערה סביב מינויו של המאמן הלאומי הבא הולכת וגוברת. אחרי שאייל ברקוביץ' הסיר את מועמדותו לתפקיד מאמן נבחרת ישראל והסביר את המעשה בראיון חריף הערב (ראשון) ל"חדשות 12", שוער העבר דודו אוואט פרסם פוסט בטוויטר ובו תקף את ההתנהלות סביב ועדת האיתור ומינוי המאמן הלאומי.
 


אוואט כתב: "כל נושא מינוי המאמן הלאומי הפך לבדיחה עצובה. בראש ובראשונה זה לא מכבד את המועמדים (כולם ראויים אגב) למרות שיש עוד כמה מאמנים מצוינים שאין להם לובי והם לא מועמדים כלל. הדבר הכי עצוב שמחזיר אותנו לימים שחורים זה שוועדת האיתור רוצה לראיין את המועמדים כאילו היא לא מכירה כל אחד ואחד. בנוסף, הוועדה בוחרת לקחת את הכוח מהסמכות המקצועית (שנקייה מאינטרסים אישיים)".

שוער העבר סיכם: "תפקידו של מנהל מקצועי לבדוק ולראיין את המועמדים שהוא חושב לנכון לפרויקט ולתהליך, ואז להמליץ ליו"ר ההתאחדות מדוע דווקא אלו ראויים ולא להיפך. מנהל מקצועי אמור לפעול ופועל על פי תכנית אסטרטגית רחבה. לנו כוועדה הייתה מטרה אחת – לאתר ולמנות מנהל מקצועי ולתמוך בו ללא שום אינטרס לשיפור הרמה המקצועית של השחקנים. להחדיר את אמון הציבור ולהחדיר תרבות בכדורגל שלנו. אין ספק שזה תהליך ארוך, מדינות שהייתה להן סבלנות הצליחו והתקדמו מאוד. חבל".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות