הפועל חיפה: עידו לוי חתם בקבוצה לעונה הקרובהעובר לבירה: אוראל דגני סיכם עקרונית בבית''ר י-םדיווח באיטליה: ''אטאלנטה מעוניינת במנור סולומון''מצא בית חדש: ניב זריהן סיכם לשנתיים בבני יהודהמוכנה ללא מאמן: 0:3 למכבי תל אביב על בני יהודההפסד שלישי בהכנה: 0:2 להפועל ר''ג על הפועל ת''ארשמי: בית''ר ירושלים תשחק בעונה הבאה בליגה א'הפועל חדרה גברה 0:1 על הפועל חיפה, נתניה ניצחהטננבאום: ''עונה חלומית, רוצה לשחק גם בצ'מפיונס''קונטה בדרך החוצה מאינטר, פוצ'טינו מועמד לברצלונה

אלי כהן השריף מצטרף לוועדת האיתור של ההתאחדות

שבת | | 08:21    מאת אדי חליאבין

היו''ר אורן חסון, החליט יחד עם אלי אוחנה לצרף גם המאמן הוותיק: ''אתרום כמיטב יכולתי ונסיוני לבחירת המאמנים שיובילו את נבחרות ישראל בשנים הקרובות. מאמין גדול במאמנים שצמחו כאן לאורך השנים''

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, החליט היום (שבת) יחד עם אלי אוחנה, ובהתאם לסמכות שהוענקה לו על ידי הנהלת ההתאחדות, לצרף לוועדת האיתור את המאמן אלי כהן "השריף". ביום ראשון הקרוב, בישיבת ההנהלה, יביא חסון לאישור גם את צירופו של שינו זוארץ, יו"ר הוועדה המקצועית, כחבר הרביעי בוועדת האיתור. 

אלי כהן השריף (ליאת אבשלומי)
אורן חסון אמר: "אני מודה לאלי כהן על הסכמתו להצטרף לוועדת האיתור ולתרום מנסיונו העשיר לאיתור המאמנים הנכונים לנבחרת הבוגרת ולנבחרות הצעירות. מיד עם אישור הרכב הוועדה המלא נתכנס באופן אינטנסיבי, בשאיפה לסיים את המלאכה בתוך כחודש. הרכב הוועדה, יחד עם הסיוע של המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר, נוסך בי ביטחון לגבי איכות הדיונים והבחירה באנשים המתאימים להוביל את נבחרות הלאום שלנו".

אלי כהן הוסיף: "אתרום כמיטב יכולתי ונסיוני לבחירת המאמנים שיובילו את נבחרות ישראל בשנים הקרובות. אני מאמין גדול במאמנים שצמחו כאן לאורך השנים, היתה לי זכות לעבוד עם חלקם כאשר היו שחקנים ולאחר מכן כאשר עמדו מולי על הקווים. אני סמוך ובטוח כי הרכב הוועדה מבטיח דיונים ענייניים ובחירה מקצועית בראויים ביותר".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות