עוזב את ליגת העל: גודסוואי דוניו חתם בנפטצ'י באקומקום 9 לאנסטסיה גורבנקו ב-50 חזה באליפות העולםאוהדי בית''ר י-ם ''מכינים'' את משה חוגג לקראת הכלאמדר לא ייצא לליגת הקיץ עם בוסטון ויישאר עם הנבחרתתמנע נלסון לוי זכתה במדליית ארד בגרנד סלאם מונגוליהעילי פיינגולד: ''כמו מול ספרד, נעשה את זה מול אנגליה''מילאן תפתח עונה נגד אודינזה, אינטר תתארח בלצ'החצאי גמר לגורבנקו ומיכאל לייטרובסקי באליפות העולםג'ו רגלנד: ''מרגיש בנוח להיות מי שאני בהפועל חולון''מכבי חיפה תקיים במהלך השבוע הבא מיני מחנה אימון
כריס פרום (טוויטר)

כריס פרום יצטרף ב-2021 ל''ישראל סטארט אפ ניישן''

חמישי | | 13:24    מאת מערכת ישראל ספורט

קבוצת האופניים הישראלית החתימה רשמית הרוכב הבריטי שזכה ארבע פעמים בטור דה פראנס. ''נשיג דברים גדולים ביחד'', אמר פרום בהודעה הרשמית. סילבן אדאמס: ''מדובר במודל נפלא של ספורטאי וג'נטלמן''

רכש מרשים: קבוצת האופניים הישראלית, "ישראל סטראפ אפ ניישן" הודיעה היום (חמישי) על החתמתו של כריס פרום, שעוזב את קבוצת "אינאוס" (סקיי, לשעבר) אחרי עשר שנים. הרוכב הבריטי המעוטר, שזכה ארבע פעמים ב"טור דה פראנס" אמר: "אני מאוד נרגש להצטרף למשפחת ישראל סטארט אפ ניישן. זה אתגר שאני מצפה לו, גם אפגוש רוכבים צעירים ומוכשרים שיאתגרו אותי וביחד ננסה לעשות הכל כדי להצליח וליהנות. נוכל להשיג דברים נהדרים ביחד". הוא יחתום על חוזה ארוך טווח ויהיה הרוכב המוביל של הקבוצה. 
 


הבריטי בן ה-35 זכה בטור דה פראנס ב-2013, 2015, 2016 ו-2017, בג'ירו ד'איטליה ב-2018 וב-וולטה הספרדי ב-2011 והוא מחזיק בשתי מדליות ארד אולימפיות במירוץ נגד השעון בלונדון 2012 ובריו 2016. הבעלים של הקבוצה הישראלית, סילבן אדאמס, מסר: "זהו רגע היסטורי עבור הקבוצה, עבור ישראל, עבור הספורט הישראלי ועבור אוהדינו ברחבי העולם – רגע שממלא אותי באופן אישי בגאווה עצומה. כריס פרום הוא הרוכב הגדול ביותר בדור האחרון, והחל מהעונה הבאה הוא יוביל אותנו במרוצים הגדולים מכולם ובראש וראשונה הטור דה פראנס. אני מקווה שביחד נוכל לעשות היסטוריה – וכריס ישיג אתנו ניצחונות גדולים נוספים שיבססו אותו כגדול רוכבי האופניים בכל הזמנים".

אדאמס הוסיף: "אנחנו מחויבים להעמיד קבוצה חזקה כדי שנוכל – יחד עם כריס פרום – לעשות היסטוריה ולנצח יום אחד את הטור דה פראנס. אני גאה בדרך שעשינו עד כה כולל טיפוח של הרוכבים הישראלים שלנו והענקת השראה לדור הצעיר בישראל בתקווה ואמונה שיבחרו באופניים כספורט המוביל. עכשיו, עם כריס פרום בשורותינו, ננסה להגיע לשיאים חדשים. זכיתי להכיר אותו אישית גם בישראל במהלך הג'ירו דה איטליה: מדובר במודל נפלא של ספורטאי וג'נטלמן".

נגישות