רונאלדו שבר שיא בן 95 שנה, זידאן הודח לראשונהסיטי ניצחה והדיחה את ריאל, ליון העיפה את רונאלדורשמי: מאמן צסק''א דימיטריס איטודיס נדבק בקורונהסטיין: ''המשחק האחרון שלי? זה לא נמצא בראש שלי''הפועל ב''ש: ''זאת הזדמנות לעשות צעד נוסף לתואר''צירפו רכש כפול: דוידוב וסיידר חתמו באום אל פאחםסיני: ''דגני קיבל כל מה שביקש, עשינו הכל שיישאר''טרגדיה: הסנטר מייקל אוג'ו מת מהתקף לב בגיל 27רן בן שמעון: ''המועדון כבר שבע מקרבות ההישרדות''רשמית: תמיר בלאט יושאל לירושלים מאלבה ברלין
ערן זהבי (דוברות ההתאחדות לכדורגל)

אלטשולר שחם האריכה את החוזה עם נבחרות ישראל

רביעי | | 18:24    מאת מערכת ישראל ספורט

ההתאחדות הודיעה כי נותן החסות הראשי של נבחרות ישראל ישמש ככזה גם בליגת האומות ובמוקדמות גביע העולם 2022 ויורו 2024. חסון: ''המשך השותפות מרגש הפעם אולי יותר מאשר בכל הפעמים הקודמות''

בית ההשקעות "אלטשולר שחם", נותן החסות הראשי של נבחרות ישראל (הבוגרת והצעירה) וההתאחדות לכדורגל סיכמו היום (רביעי) על הארכת ההתקשרות בין הצדדים גם בקמפיינים הקרובים של ליגת האומות, מוקדמות מונדיאל 2022 ומוקדמות יורו 2024. שיתוף הפעולה הנדיר בין בית ההשקעות אלטשולר-שחם וההתאחדות לכדורגל יציין עשור ויכלול עד לתום תקופת ההסכם לא פחות משישה קמפיינים. סכום החסות החדשה נאמד בכשלושה מיליון שקלים לתקופה האמורה בתוספת מענקים בהתאם להצלחת הנבחרות במפעלים השונים.

תומר חמד (דוברות ההתאחדות לכדורגל)
רן שחם, מנכ"ל משותף בית ההשקעות אלטשולר שחם: "אנחנו תומכים בספורט הישראלי מזה שנים מתוך אמונה שלספורט הכוח והיכולת לשנות את חייו של כל אדם. אתגרי התקופה שאנחנו נמצאים בה מדגישים זאת אפילו יותר ודורשים מאיתנו להמשיך ולהירתם למען הספורט וערכי הספורט. החיבור שלנו להתאחדות לכדורגל ולנבחרות ישראל בעשור האחרון הביא לקפיצת מדרגה, אך הדרך עוד ארוכה והמלאכה מרובה ואני חושב שהארכת ההתקשרות שלנו משקפת את האמונה כי ביכולתנו להמשיך לחדש, לשנות ולהצליח. על כר הדשא ומחוצה לו".

אורן חסון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל: "המשך השותפות עם אלטושלר שחם מרגש הפעם אולי יותר מאשר בכל הפעמים הקודמות, ודאי בהתחשב בנסיבות בהן הדבר נעשה. בתקופה כל כך מאתגרת ברמה העולמית, הלאומית והכלכלית, עם לא מעט סימני שאלה, האמון שנותן בית ההשקעות המוביל בישראל בנבחרות הלאום ובהתאחדות לכדורגל הוא סימן קריאה ברור. לאורך השנים העזנו יחד להציב אתגרים חדשים, יזמנו פרויקטים פורצי דרך והפכנו מזוהים כל כך האחד עם האחר. בעולם הספורט, סוג כזה של שותפות מלאה, פורייה וארוכת שנים הוא נדיר ועל כן משמעותי מאוד. ההתאחדות לכדורגל תמשיך לעשות כל שלאל ידה כדי להוביל את נבחרות הייצוג שלנו להצלחות ספורטיביות ותקפיד, יחד עם החברים והחברות הוותיקים מאלטשולר שחם, לרתום את הכדורגל שלנו לטובת החברה הישראלית".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות