אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
היכל פיס ארנה (דוברות הפועל ירושלים)

בשל העלייה בתחלואה: הנחיות חדשות של המנהלת

רביעי | | 14:48    מאת מערכת ישראל ספורט

במנהלת הליגה הוציאו הנחיות חדשות לקבוצות. אנשי תקשורת לא יוכלו להגיע לאימונים, חל איסור מוחלט על ריאיונות פרונטליים, אין שדרי קווים. מכבי חיפה: ספידי סמית' נכנס לבידוד, ייעדר מול גלבוע/גליל וב''ש

בשל העלייה בתחלואה בקורונה בישראל, מנהלת הליגה בכדורסל הוציאה היום (רביעי) הנחיות חדשות לקראת המשך המשחקים והאימונים. לפי ההנחיות החדשות: בוטלו שדרי הקווים במשחקים; בוטלו ריאיונות המחצית; ריאיונות לפני ואחרי המשחקים של הגוף המשדר יתאפשרו כשהשחקן/מאמן עומד לבד מול מיקרופון ללא מראיין. הוא יקבל אוזניה שתחוטא בפניו וע"י איש צוות ערוץ הספורט שיעטה כפפות על ידיו; אין כניסת תקשורת לאימונים; איסור מוחלט על ראיונות פרונטליים, ניתן לבצע אך ורק ראיונות טלפוניים".

עוד נקבע כי "בסיום המשחקים, כפי שנעשה עד עכשיו, הכתבים יעמדו בשורה הראשונה ביציע כשהשחקן/מאמן נמצאים על הפרקט. מודגש שוב כי ניתן לראיין אך ורק עם מיקרופון שמחזיקה אותו זרוע מתכתית ארוכה או בום, חל איסור מוחלט על כתבים להחזיק את המיקרופון בזמן הראיונות או פלאפונים בקרבת פניהם של השחקנים/מאמנים". כמו כן, "באחריות הקבוצות להעביר סינקים מהאימון המסכם. בנוסף, בשלב זה נראה כי מסיבות העיתונאים של חצי גמר וגמר הפיינל פור יתבצעו בזום".
 


בנוסף, יו"ר המנהלת שמואל פרנקל שלח לקבוצות תוספת לפרוקוטול ניהול הליגה. במסגרת הנהלים החדשים, עוזרי המאמן ומאמני הכושר מחוייבים בעטיית מסכה לכל אורך המשחק ואסור להם להוריד את המסכה בשום שלב, בנוסף, במהלך פסקי הזמן מאמן הקבוצה מחויב לשמור על מרחק של 2 מטרים מהשחקנים בזמן שהוא מעביר את התדרוך. בנוסף, בעקבות מקרים חוזרים של לחיצות ידיים, במנהלת ביקשו לחדד כי בהתאם להנחיות משרד הבריאות חל איסור על לחיצות ידיים, כאשר הנחיה דומה תימסר פרט לקבוצות ולשחקנים, גם לשופטי המשחק, כאשר טקס לחיצות הידיים המסורתי יבוטל. בנוסף, יוצבו גם יותר סדרנים מטעם המנהלת שיפקחו אישית למען שמירת ההנחיות.

בתוך כך, ממכבי חיפה נמסר כי על פי הנחיית משרד הבריאות מהבוקר הוכנס השחקן קנת' "ספידי" סמית' לבידוד בשל מגע עם חולה מאומת בעת ראיון לערוץ הספורט. עוד נמסר כי "לפיכך ספידי ייאלץ להחמיץ את שני המשחקים הבאים של הקבוצה ועתיד לחזור לתחילת משחקי הפלייאוף. ספידי מרגיש מצוין וללא שום סימפטומים". סמית' בן ה-27 שקלע את סל הניצחון על הפועל תל אביב בתחילת השבוע הנוכחי, הצטרף לחיפה לאחר פגרת הקורונה, כשהוא מצטיין לפני כן בליגה הבלגית. בשישה משחקים במדים הירוקים רשם 15 נקודות, 7.7 אסיסטים ו-3 ריבאונדים למשחק. 

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות