גביע הטוטו: בני יהודה - בית''ר ירושלים 0:0 (מחצית 1)אלוף האלופים: הפועל ב''ש - מכבי ת''א 0:0 (מחצית 1)כריסטיאנו רונאלדו: ''יובנטוס תמיד צריכה לחשוב בגדול''גביע הטוטו: מ.ס אשדוד - הפועל ת''א 1:0 (מחצית 2)ראמוס: ''ההדחה מליגת האלופות משאירה טעם מריר''זהבי: ''אוהב לשחק תחת לחץ, רוצה להמשיך לכבוש''רשמית: מאוריציו סארי פוטר מתפקידו כמאמן יובנטוסדוניס יחתום על חוזה לשנתיים, ירוויח 400 מיליון יורושועה תורגל בהרכב לק''ש, לביא: ''לא פשוט בלי הקהל''פפ: ''אם נחשוב שזה מספיק, אנחנו סתם קבוצה קטנה''
המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר (אודי ציטיאט)

רוטנשטיינר הסכים לקצץ, חתם על חוזה עד סוף 2020

שני | | 19:41    מאת אדי חליאבין

המנהל הטכני הגיע להסכמות עם בכירי ההתאחדות על קיצוץ של 30% בשכר, כשבתום השנה לשני הצדדים תהיה אפשרות להפסיק את ההתקשרות. רוטנשטיינר: ''מברך על האפשרות לסיים את מה שהתחלתי''

בסיום פגישה שנערכה הערב (שני) במשרדי ההתאחדות לכדורגל הושג הסכם מחודש בין ההתאחדות לכדורגל למנהל הטכני וילי רוטנשטיינר. בפגישה השתתפו יו"ר ההתאחדות אורן חסון, המנכ"ל רתם קמר, יו"ר הוועדה המקצועית שינו זוארץ והמנהל הטכני. רוטנשטיינר הסכים להפחית 30 אחוזים משכרו עד לסיום שנת 2020, כאשר בתום התקופה יש לשני הצדדים אפשרות לסיים את החוזה באופן מוסכם. ההסכם יובא לאישור מזכירות ההתאחדות ביום רביעי הקרוב. 

המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)
יו"ר ההתאחדות, אורן חסון: "האיכויות המקצועיות של וילי רוטנשטיינר ידועות לכל ומכאן השאיפה למצוא את הדרך בה ההתאחדות והכדורגל שלנו ימשיכו ליהנות מעבודתו. על כולנו נכפתה סיטואציה בלתי צפויה בשל התפרצות נגיף הקורונה, שהולידה משבר מקצועי וכלכלי בהיקף חסר תקדים. היה הכרח לקצץ גם בשכר של המנהל הטכני ואני מעריך את הנכונות של רוטנשטיינר לעשות זאת. לאורך כל הדרך שמרנו על יחסים טובים, מתוך רצון ואמונה שאפשר וצריך להמשיך יחד. אני מבקש להודות לשינו זוארץ על תרומתו הייחודית להגעה להסכם ולמנכ״ל רתם קמר שפעל מול נציגיו של רוטנשטיינר. מההסכם הזה כולנו יוצאים נשכרים". 

וילי רוטנשטיינר הוסיף: "אני מברך על האפשרות להמשיך בעבודה בה התחלתי לפני שנתיים בתמיכה מלאה לאורך כל הדרך מצד הנהלת ההתאחדות לכדורגל והעומדים בראשה. גיבשנו חזון ברור, פעלנו למימושו ונמשיך כך ביתר שאת. לאורך כל המשא ומתן שמרנו על מערכת יחסים טובה וכבוד הדדי, וזה עניין שנקפיד עליו תמיד. אני אוהב את המדינה ואת האנשים וזה כבוד עבורי לעבוד כאן. השחקנים הצעירים, הנבחרות והפלייאוף בחודש אוקטובר חשובים לכולנו ואעשה הכל כדי שנגיע ברמת המוכנות הגבוהה ביותר כדי להגשים את החלום הגדול. אני מלא אופטימיות באשר ליכולת שלי ושל ההתאחדות להוביל את הכדורגל שלנו למקומות טובים יותר, עבודה רבה לפנינו".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות