איינבינדר בדרך החוצה, דגני: ''בית וגן הפך לחממה''רשמית: רותם חטואל חתם בהפועל ב''ש לשלוש שניםרשמית: יורגוס דוניס מונה למאמנה של מכבי תל אביבשחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''שוב בלי שער זכות: רק 0:0 לבית''ר י-ם מול הפועל ת''אחוזר לבירה: אדם אריאל חתם רשמית בהפועל ירושלים0:1 למכ' פ''ת על נתניה, רביעייה ליחזקאל מול בני יהודהסל: ''השחקנים לא יחתמו על נספח הקורונה בחוזיהם''מכבי חיפה דורשת מהפועל ת''א 50 אחוז מעסקת דגני
עומר אצילי ודור מיכה (ישי נאמן)

מיכה ואצילי: ''בוחרים להביט לאמת בלבן של העיניים''

שני | | 15:36    מאת מערכת ישראל ספורט

סוכנם של שני שחקני מכבי ת''א, רונן קצב, הבהיר בהם עצמם היו אלה שביקשו להתיר את איסור הפרסום: ''לא נפל כל פגם פלילי בהתנהגותם. בחרו לא להסתתר מאחורי צו איסור הפרסום. מחכים לחזור אל הקבוצה''

כמעט חודש אחרי פתיחת החקירה המשטרתית בפרשת הכדורגלנים והקטינות, הותר היום (שני) לפרסם את שמותיהם של שני החשודים - דור מיכה ועומר אצילי. שני כוכבי מכבי תל אביב חשודים בבעילת אסורה בהסכמה של קטינה מתחת לגיל 16 וכן בהגשת אלכוהול לקטינות. המשטרה סיימה את חקירתה בפרשה ומסקנותיה יועברו לפרקליטות כדי שתחליט האם להגיש כתב אישום או לסגור את התיק.

סוכנם של השניים, רונן קצב, מסר: "כותב השופט עידו דרויאן-גמליאל בהחלטתו ביום א 5.7 ואני מצטט: 'בענייננו, זוכים המשיבים (השחקנים) כבר עתה בחותמת כשרות כפולה'. שופט ושופטת ראו את הראיות ואמרו את דברם: לא בוצעו עברות מין. צו איסור הפרסום היה הכרחי לתקופת החקירות כדי שהן יתנהלו בצורה היעילה ביותר ללא חשיפת כל הצדדים המעורבים אבל עם תום הפרק הזה ולמרות רצונם של עורכי הדין לערער לבית  משפט העליון לאיסור פרסום שמם, בגלל הנזק התדמיתי האדיר שנוצר ויכול אף לגדול עם פרסום השמות, החליטו דור מיכה ועומר אצילי לחשוף את שמותיהם בידיעה ברורה שלא נפל פגם פלילי בהתנהלותם".

קצב הוסיף: "הנזק הכולל שנוצר לשחקנים הוא עצום אבל דור ועומר בוחרים לא להסתתר מאחורי צוי איסור פרסום ולהביט לאמת בלבן של העיניים ולהתמודד עם ההשלכות של הפרסום. דור ועומר שמחים באליפות שבה היה להם חלק נכבד ומחכים לחזור לשגרה עם חבריהם לקראת פתיחת העונה הבאה. אנו מאחלים לכולם בריאות טובה וחוסן נפשי וכלכלי בתקופה לא פשוטה שאנו עוברים בתקווה לעתיד טוב יותר במהרה".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות