סיני דורש לפסול את בר נתן ממשחקיה של הפועל ת''אגיא לוזון: ''משחק כל שלושה ימים? אנחנו כבר רגילים''אטוולד: ''צריך לוודא שנכריע משחקים צמודים לטובתנו''ניר קלינגר: ''עושים הכנה לא רעה'', אדי גוטליב מתקרבאיינבינדר בדרך החוצה, דגני: ''בית וגן הפך לחממה''רשמית: רותם חטואל חתם בהפועל ב''ש לשלוש שנים61 נקודות ללילארד, אנטטוקומפו נגח בווגנר והורחקרשמית: יורגוס דוניס מונה למאמנה של מכבי תל אביבשחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''
משמאל: מאור קנדיל (ישי נאמן)

מכבי ת''א: מאור קנדיל קיבל הודעה להיכנס לבידוד

ראשון | | 16:13    מאת מערכת ישראל ספורט

בזמן שאייל גולסה, אבי ריקן, איתן טיבי ומנהל הקבוצה יואב זיו עדיין ממתינים לאישור מגורם רשמי כדי לצאת מבידוד, מגן האלופה הצטרף כעת בגלל אירוע שונה. יחמיצו את משחק הפרידה של איביץ' מול ב''ש?

משבר הקורונה ממשיך להשפיע על הכדורגל הישראלי: מכבי תל אביב הודיעה היום (ראשון) כי המגן מאור קנדיל קיבל היום הודעה לנייד כי עליו להיכנס לבידוד לאחר שבדיקה אפידמיולוגית קבעה שהשחקן שהה ליד חולה קורונה ב-24 ביוני בשעות 22:00-23:00.
 


האלופה הבהירה ש"ביום ובשעה הנקובים, שהה השחקן בביתו עם חברתו שלא קיבלה הודעה מסוג זה". במקביל, ממתין המועדון לתשובות ממשרד הבריאות בנוגע לבידוד של אבי ריקן, איל גולסה, איתן טיבי ומנהל הקבוצה, יואב זיו. במכבי תל אביב חוששים שארבעת השחקנים ייאלצו להחמיץ את משחק הפרידה הצפוי של ולדימיר איביץ' ביום שלישי מול הפועל באר שבע בחוץ.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות