רשמית: רותם חטואל חתם בהפועל ב''ש לשלוש שניםרשמית: יורגוס דוניס מונה למאמנה של מכבי תל אביבשחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''שוב בלי שער זכות: רק 0:0 לבית''ר י-ם מול הפועל ת''אחוזר לבירה: אדם אריאל חתם רשמית בהפועל ירושלים0:1 למכ' פ''ת על נתניה, רביעייה ליחזקאל מול בני יהודהסל: ''השחקנים לא יחתמו על נספח הקורונה בחוזיהם''מכבי חיפה דורשת מהפועל ת''א 50 אחוז מעסקת דגנידיווח: ''אלון תורג'מן יחתום לשנתיים בוויסלה קרקוב''
מקסים פלקושצ'נקו מול אנריק סבוריט (ישי נאמן)

המנהלת פנתה לכל הקבוצות: ''אנא גלו אחריות אישית''

שישי | | 11:26    מאת מערכת ישראל ספורט

בצל העליה המשמעותית בתחלואה מנגיף הקורונה ולרגל שני המחזורים האחרונים בפלייאוף העליון, היו''ר כלפון כתב: ''הידבקות של בעלי תפקידים עלולה להביא לעצירת פעילות הקבוצה ולהארכה של עונת המשחקים''

בעקבות ההתפרצות המחודשת של נגיף הקורונה, מנהלת הליגות שיגרה היום (שישי) מכתב לקבוצות ליגת העל והלאומית שעדיין לא סיימו את העונה בו ביקש היו"ר ארז כלפון להקפיד באופן המחמיר ביותר על הנחיות הבטיחות והזהירות. נציין כי מנתוני משרד הבריאות עולה שביומיים הראשונים של חודש יולי אובחנו בישראל 2,074 חולי קורונה חדשים, כמעט פי שניים מאשר בכל חודש מאי. בשבוע האחרון התגלה כי עוזר מאמן נס ציונה, ארז אלפונטה, אחד מבעלי הפועל תל אביב שרון ניסנוב וסוכן השחקנים אדם קידן אובחנו כחולים בקורונה.

המכתב שנשלח למכבי ת''א (צילום מסך)
במכתב ששלח כלפון, נכתב: "אנו נמצאים בימים האחרונים של עונת הכדורגל 20/2019 ולצערנו חווים התפרצות של נגיף הקורונה. מצאתי לנכון לפנות אליכם באופן אישי על מנת שתוודאו כי כלל אנשי הקבוצה, יקפידו באופן המחמיר ביותר שלא לבוא במגע עם שחקני הקבוצה ועם אנשי הצוות המקצועי. האמור כולל את כל חברי ההנהלה ובעלי התפקידים השונים. נבקש כי תוודאו כי כל בעל תפקיד המחויב להיות באיזור בו שוהים השחקנים בעת המשחק/אימונים לצורך מילוי תפקידו יקפיד על כללי הריחוק החברתי וכמובן על עטיית מסיכה.

עוד כתב כלפון: "נבקש כי תקפידו בזמן נסיעות קבוצתיות למשחקים באוטובוס כלל הנוסעים יעטו מסיכות והחלונות יהיו פתוחים ככל שניתן. בנוסף, נבקש כי תפנו לצוות המקצועי והמנהלתי ותבקשו שישמרו על בידוד ככל שניתן ויעשו כל מאמץ שלא לבוא במגע עם אנשים נוספים בימים הבודדים שנותרו עד לסיום עונת המשחקים. הידבקות בעלי תפקידים עשויה לגרום לשחקנים לכניסה לבידוד ולהביא לעצירת פעילות הקבוצה למספר ימים, מה שיאריך את עונת המשחקים ויקצר עבור הקבוצה ויריבותיה את הפגרה שממילא קצרה ביותר וזאת מעבר להשלכות הרוחביות הנוספות. אנא גלו אחריות אישית וודאו יישום הנחיות אלו באופן קפדני ביותר על מנת שנצליח לסיים את עונת המשחקים בשלום".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות