איינבינדר בדרך החוצה, דגני: ''בית וגן הפך לחממה''רשמית: רותם חטואל חתם בהפועל ב''ש לשלוש שניםרשמית: יורגוס דוניס מונה למאמנה של מכבי תל אביבשחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''שוב בלי שער זכות: רק 0:0 לבית''ר י-ם מול הפועל ת''אחוזר לבירה: אדם אריאל חתם רשמית בהפועל ירושלים0:1 למכ' פ''ת על נתניה, רביעייה ליחזקאל מול בני יהודהסל: ''השחקנים לא יחתמו על נספח הקורונה בחוזיהם''מכבי חיפה דורשת מהפועל ת''א 50 אחוז מעסקת דגני
שרון ניסנוב (צילום מסך)

אחד מבעלי הפועל ת''א שרון ניסנוב נדבק בקורונה

חמישי | | 13:11    מאת מערכת ישראל ספורט

אחד מבעלי האדומים נמצא חיובי אחרי מגע עם חולה מאומת בשישי שעבר. מאז, הוא נכח בדרבי ומול ב''ש, והיה חלק מישיבת ההתאחדות השבוע. עוד לא ברור מי מאנשי הקבוצה וההתאחדות יידרש להיות בבידוד

אחד מבעלי הפועל תל אביב, שרון ניסנוב, נמצא היום (חמישי) חיובי בבדיקת קורונה. ניסנוב חש בטוב ולא סבל בתסמינים, אך ערך את הבדיקה לאחר שנחשף לחולה מאומת בסוף השבוע שעבר. ניסנוב לא היה במגע עם שחקני הקבוצה בימים האחרונים, אבל כן ישב לצדו אחיו איציק וכן נציג הבעלים משה סיני הן בדרבי התל אביבי והן במשחק מול הפועל באר שבע.

בנוסף, הוא נכח בישיבת הנהלת ההתאחדות לכדורגל ביום שלישי, לצד כמה מבכירי הכדורגל הישראלי. ניסנוב עצמו, שנחשף ביום שישי שעבר לחולה מאומת, אמר: "אני מרגיש מצוין, כואב לי הראש רק מדאגה לכל החברים שהודעתי להם. חבר שלי שנפגשתי איתו בשישי נדבק והודיע לי אתמול. מיד עשיתי בדיקה והיום התברר שהתוצאה חיובית. במשחק נגד באר שבע לא ירדתי לחדר ההלבשה או נפגשתי עם שחקנים. שמרנו ביציע על ריחוק חברתי, לא חושב שמישהו מהפועל יצטרך להיכנס לבידוד בעקבותיי".

מנכ"ל ההתאחדות רתם קמר הוציא מכתב לכל הנוכחים בישיבה באמצע השבוע וכתב: "לאחר בירור מול משרד הבריאות, אין כרגע הנחיה גורפת למשתתפים  להיכנס לבידוד, יחד עם זאת, מי מהמשתתפים שהיה במגע קרוב עמו במהלך הישיבה, מתבקש להיכנס לבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות. ככל שאתם מפתחים תסמינים בימים הקרובים, עליכם לפנות לרופא לביצוע בדיקת קורונה. ישיבת ההנהלה נערכה באולם גדול שיכול להכיל כ-300 אנשים, הקפדנו להציב את הכיסאות במרחק הנדרש ואף למעלה מכך".

ניסנוב מצטרף בכך לסוכן השחקנים אדם קידן שהשבוע נדבק בקורונה ולכן מאמן בני יהודה, אלישע לוי, נכנס לבידוד. נזכיר כי בגל הראשון של הקורונה נדבקו בנגיף בועז תושב, הנציג של אחד מבעלי הפועל תל אביב, מאיר תושב, וגם בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות