רשמית: יורגוס דוניס מונה למאמנה של מכבי תל אביבשחטאר ומנור סולומון עלו לחצי גמר הליגה האירופית''אין שום טעם לעסוק באם רציתי או לא רציתי להישאר''שוב בלי שער זכות: רק 0:0 לבית''ר י-ם מול הפועל ת''אחוזר לבירה: אדם אריאל חתם רשמית בהפועל ירושלים0:1 למכ' פ''ת על נתניה, רביעייה ליחזקאל מול בני יהודהסל: ''השחקנים לא יחתמו על נספח הקורונה בחוזיהם''מכבי חיפה דורשת מהפועל ת''א 50 אחוז מעסקת דגנידיווח: ''אלון תורג'מן יחתום לשנתיים בוויסלה קרקוב''רשמית: עוז בלייזר חתם לעונה אחת במכבי תל אביב
שחקני הפועל ת''א והשופט גל לייבוביץ' (ישי נאמן)

איגוד השופטים: הפועל ת''א קופחה פעמיים בדרבי

רביעי | | 14:15    מאת מערכת ישראל ספורט

הוועד המקצועית קבעה כי השריקה לפנדל לזכות מכבי תל אביב בדרבי האחרון שהסתיים ב-3:0 לצהובים הייתה שגויה וכי השער השלישי של הצהובים - אותו כבש שכטר - היה צריך להיפסל. שאר ההחלטות מוצדקות

איגוד השופטים פרסם היום (רביעי) את מסקנות הוועדה המקצועית בנוגע לאירועי ה-0:3 של מכבי תל אביב על הפועל תל אביב בדרבי במסגרת משחק ההכתרה, במסגרת המחזור ה-33 בליגת העל והשביעי בפלייאוף העליון. על פי ממצאי הוועדה, האדומים קופחו פעמיים במהלך המשחק - הפנדל שנשרק אחרי ספק עבירה של אוראל דגני על אבי ריקן (השער הראשון) וכן השער השלישי של איתי שכטר שהיה צריך להיפסל. בנוסף, פורסמו מסקנות ממשחקה של בני יהודה מול עירוני קריית שמונה בפלייאוף התחתון.

השער שלו היה צריך להיפסל. איתי שכטר (ישי נאמן)
מכבי תל אביב - הפועל תל אביב (מחזור 33, פלייאוף עליון):

1. בדקה ה-62 צדק השופט כאשר החליט שלא לפסוק לבעיטת עונשין לאחר שאבחן נכונה עבירת תוקף של שחקן הפועל טרם ההיתקלות באוויר עם מגן מכבי ברחבה.
2. בדקה ה-65 אבחן השופט עבירת דחיפה על שחקן מכבי בתוך הרחבה ופסק לבעיטת עונשין. שופט המסך בחן את האירוע ומצא כי אין מדובר במקרה ודאי וברור וכי קיים יסוד לתמוך בהחלטת השופט - דחיפה באמצעות היד, ללא ניסיון לשחק בכדור ולכן לא התערב כמצופה. לציין, המגע הסתיים בוודאות בתוך תחומי הרחבה. יחד עם זאת, הוועדה המקצועית סבורה כי נדרש רף גבוה יותר של מגע לצורך פסיקה לבעיטת עונשין והשופטים יונחו בהתאם.
3. בדקה ה-81 אבחן שופט המסך באמצעים הטכנולוגיים שברשותו ובהתאם להנחיות שהשער שהובקע לזכות מכבי היה חוקי ולכן פעל כמצופה כאשר אישר את החלטת עוזר השופט במגרש.
4. בדקה ה-89 אבחן שופט המסך באופן שגוי באמצעים הטכנולוגיים שברשותו, כי השער שהובקע לזכות מכבי היה חוקי. השחקן הכובש היה בעמדת נבדל (הברך חצתה את קו הנבדל) ולכן נדרש היה לדווח לשופט לפסול את השער.

שחקני בני יהודה חוגגים מול קריית שמונה (מוטי קדוש)
בני יהודה - עירוני קריית שמונה (מחזור 32, פלייאוף תחתון):

בדקה ה-76 איבחן שופט המסך נקודת מגע בין רגלו של מגן בני יהודה לפניו של שחקן תוקף מקריית שמונה ברחבה ולכן המליץ לשופט לבחון את האירוע ע"ג המסך. בהתחשב באבחון וכמו כן, בנסיבות המשחק הקריטי, הדקה והתוצאה הצמודה, פעל שופט המסך באופן אחראי וכמצופה. השופט, לאחר שבחן את האירוע במסך, החליט נכון לא לשנות את פסיקתו המקורית, כיוון שלא התקיימה עבירה המצדיקה פסיקה לעונשין וזאת בשל העובדה שהמגן שיחק בכדור באופן מובהק וכמו כן, התוקף עשה תנועה לעבר רגלו של המגן.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות