אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
דיאנדרה ג'ורדן (טוויטר)

דיאנדרה ג'ורדן וספנסר דינווידי מברוקלין נדבקו בקורונה

שלישי | | 10:38    מאת מערכת ישראל ספורט

הנטס אישרו ששני השחקנים נדבקו בנגיף. לאחרונה הודיע הקומישינר סילבר שחידוש משחקי ה-NBA עשוי להתבטל במקרה שהמגפה תתפשט בקרב השחקנים. הכרזה ''Black Lives Matter'' תופיע על הפרקט?

בעוד כחודש ה-NBA חוזרת, אבל נראה ששחקנים רבים עלולים לא לקחת בה חלק והלילה (בין שני לשלישי) הרשימה התרחבה. ברוקלין הודיעה ששני הכוכבים שלה - ספנסר דינווידי ודיאנדרה ג'ורדן נמצאו חיוביים בבדיקת קורונה כשהאחרון לא יצטרף אליה לאורלנדו. השניים הללו מצטרפים לשורה של שחקנים בכירים של הנטס שייעדרו מהמשך העונה: קווין דוראנט הפצוע לא יתאושש בזמן כדי לחזור, קיירי אירווינג מושבת אף הוא, ולאחרונה הודיע הפורוורד ווילסון צ'נדלר שהוא מוותר על השתתפותו מטעמים בריאותיים.
 


ג'ורדן צייץ בטוויטר: "התברר אמש והיום אני מאשר זאת כי בדיקת הקורונה שלי חזרה חיוביות. כתוצאה מכך, לא אגיע עם יתר השחקנים לחידוש העונה באורלנדו". לעומת הסנטר שדיבר על כך ברשתות החברתיות, דינווידי סיפר בראיון למגזין "האתלטיק" על המצב: "בתכנון הראשוני ברוקלין הייתה צריכה להיות אחת הקבוצות הראשונות שמגיעות לאורלנדו, אבל כולנו חזרו לניו יורק ולצערי בדיקת הקורונה שלי חזרה חיובית. אם להתחשב בעובדה שחוויתי תסמינים כולל חום גבוה ולחצים בחזה, לא ברור אם אצליח להגיע לאורלנדו".

נציין כי עד לפני שבוע בדיוק, נמסר על 16 כדורסלנים ב-NBA שנדבקו בנגיף הקורונה ונכון לעכשיו, מאחר שמספרם הולך וגדל, לא ברור מה יעלה בגורל ההחלטה לחדש את המשחקים. ביום שישי לא פסל הקומישנר אדם סילבר את האפשרות שהליגה לא תחודש במקרה של "התפשטות משמעותית של הנגיף בקרב השחקנים". ב-7 ביולי אמורות הקבוצות להגיע לאורלנדו, פלורידה, ל"בועה" שהוקמה במתקן דיסניוורלד בה יתקיימו המשחקים. בארגון השחקנים פועלים להציב את הכתובת "Black Lives Matter" על הפרקט במשחקים.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות