ברצלונה ניצחה 0:1 את אספניול והורידה אותה ליגהניצחון תשיעי ברציפות לאטלאנטה, עלתה למקום ה-3סיטי טיילה, צמד ובישול לסלאח בניצחון של ליברפולפודגוראנו יעבור בדיקות רפואיות לפני חתימה ברומאצ'יבוטה ודן ביטון כבשו, לודוגורץ שוב ניצחה בקלותלא רוצה לעצור: צ'לסי קרובה להחתים את קאי האברץאלטשולר שחם האריכה את החוזה עם נבחרות ישראלהחטא ועונשו: פטריק מלאציו נשך והורחק מ-4 משחקיםלוקה יוביץ' נכנס לבידוד, בא במגע עם חולה בקורונהישראלי יישאר בכפ''ס: ''יודע שחובת ההוכחה היא עליי''
נובאק ד'גוקוביץ' בפעולה (האתר הרשמי)

המדורג ראשון בעולם נובאק דג'וקוביץ' נדבק בקורונה

שלישי | | 15:11    מאת מערכת ישראל ספורט

שילם את מחיר חוסר האחריות: לאחר שטורניר הראווה בוטל בשל התפשטות הנגיף בין השחקנים, כעת התבשרו גם ''נולה'' ואשתו כי נדבקו בנגיף. דג'וקוביץ': ''מתנצל מעומק לבי, מקווה שמצבו של איש לא יחמיר''

הטורניר שיצא משליטה: אחרי שגריגור דימיטרוב, בורנה צ'וריץ' ו-ויקטור טרויצקי נדבקו, היום (שלישי) אובחן גם נובאק דג'וקוביץ' כחיובי לנגיף הקורונה. טורניר הראווה שארגן הטניסאי המדורג ראשון בעולם בזאדאר שבקרואטיה כבר הופסק, כאשר גם אשתו של "נולה" נדבקה בנגיף. 
 


בהודעה מטעמו של דג'וקוביץ' נכתב: "ברגע שנחתנו בבלגרד עברנו בדיקה. שלי יצאה חיובית, וגם שלי ילנה אשתי. למזלנו, הבדיקות של הילדים שליליות. כל מה שעשינו בחודש האחרון נעשה בתום לב, מתוך כוונות טובות. הטורניר שארגנו נועד לאחד את הטניסאים ולהעביר מסר של סולידריות וחמלה. הרעיון כולו היה פילנתרופי, וכל ההכנסות היו אמורות להיות מועברות לאנשים שזקוקים לכסף בתקופה הזו".
 


הטניסאי הסרבי סיכם: "לצערי, הנגיף עדיין נמצא כאן וזו מציאות חדשה שכולנו מנסים להתרגל אליה. אני מתנצל מעומק לבי על כל מי שנדבק בטורניר. אני מתפלל שהמצב הרפואי של כולם יישאר יציב ושהכל יעבור בשלום. אני אשאר בבידוד בשבועיים הקרובים, ובעוד חמישה ימים אעבור בדיקה נוספת". לפי הדיווחים השונים, דג'וקוביץ' - כמו שאר הטניסאים שנבדקו - לא סובלים מתסמינים כלשהם ומצבם טוב.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות