אחרי עונה אחת בלבד: פולהאם חוזרת לפרמייר ליגיוגב אוחיון סיכם על קיצוץ בחוזה ויישאר בהפועל חולוןרשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטייובל אבידור חתם בכפר קאסם, יקיר ארצי ברמה''שנדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''
המנהל הטכני, וילי רוטנשטיינר (אסף הופמן)

חסון לוועדה: המחלוקת עם רוטנשטיינר - כלכלית בלבד

ראשון | | 12:38    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר ההתאחדות לכדורגל השתתף בדיון של הוועדה המקצועית והבהיר: ''אין איך לשלם לרוטנשטיינר 3 מיליון ש"ח''. חסון אף הסביר שאם לא יתקיימו משחקים בינלאומיים, ההתאחדות תספוג פגיעה קשה גם מאופ''א

הוועדה המקצועית קיימה היום (ראשון) דיון בהשתתפות יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון. היו"ר אמר לחברי הוועדה, כי בשל משבר הקורונה והנזק הכלכלי הכבד הצפוי, נדרש המנהל הטכני להסכים לקיצוץ משמעותי בשכרו. 

חסון הבהיר מעל לכל ספק, כי אין להתאחדות לכדורגל יכולת לשלם למנהל הטכני סכום של כ-3 מיליון שקלים בשנה ולכן נדרש הקיצוץ. עוד הוסיף, כי במידה שבסופו של דבר לא יתקיימו משחקים בינלאומיים, תשית גם אופ"א קיצוץ משמעותי מהכספים שהיא מעבירה להתאחדויות. 

היו''ר אורן חסון (ההתאחדות לכדורגל)
יו"ר ההתאחדות הדגיש כי סלע המחלוקת הינו כלכלי ורוטנשטיינר היה ונשאר מבחינתו סמכות מקצועית ראויה, כך שהתקווה היא כי יימצא פתרון בהיבט הכספי, שיאפשר את המשך העסקתו. בישיבה לקחו חלק שינו זוארץ, יו"ר הוועדה המקצועית, אלי אוחנה, מורן מאירי, שמעון מימון, שרון ניסנוב, דרור קשטן, דודו אוואט ומנכ״ל ההתאחדות רתם קמר.

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות