הפסד ראשון לאברטון, לסטר גברה 0:1 על ארסנל בחוץדוניס: ''אנחנו צריכים לשפר את החלק ההתקפי שלנו''עדיין ללא ניצחון: רק 0:0 למכבי ת''א מול הפועל ב''ששחייה: שלושה שיאים ישראליים וניצחון היסטורי בבריכה76 דקות למונאס דאבור, 1:1 מאכזב להופנהיים בברמןגרנד סלאם בודפשט: אורי ששון הפסיד בקרב על הארדארגון השחקניות לטרופר: ''די להפקרת כדורגל הנשים''מכבי חיפה תקיים משחק ידידות נגד אל עין מאבו דאבישער ובישול לרפאלוב, אלי דסה ניצח את זהבי בהולנדאגדה: לואיס המילטון שבר את שיאו של מיכאל שומאכר
ח''כ יואל רזבוזוב עם יו''ר מנהלת הלאומית, עוגן יוחננוב (דוברות)

''הליגה הלאומית חייבת לקבל תקצוב כמו ליגת העל''

ראשון | | 15:18    מאת מערכת ישראל ספורט

יו''ר מנהלת הליגה הלאומית, עוגן יוחננוב, והקבוצות ערכו פגישה עם ח''כ רזבוזוב במטרה לקדם את נושא התקצוב: ''יש לתקן את העוול''. יו''ר שדולת הספורט הבהיר: ''הלאומית היא חממת הגידול של נבחרות ישראל''

יו"ר שדולת הספורט, חבר הכנסת יואל רזבוזוב, התארח היום (ראשון) במשרדי איגוד הכדורסל ונועד עם יו"ר מנהלת הליגה הלאומית מר עוגן יוחננוב ועם נציגי הקבוצות. רזבוזוב מתארח לראשונה במנהלת הליגה הלאומית וזכה לסקירה מלאה על חשיבות הליגה הלאומית לדור העתיד של שחקני הכדורסל ולנבחרות ישראל. 

ח"כ יואל רזבוזוב אמר בתום הפגישה: "איך שאני רואה את הדברים, הליגה הלאומית נותנת דחיפה לנוער, שאח"כ מקדם את הנבחרות ואת ליגת העל. הפרספקטיבה הזו חשובה ואני מאמין כי צריך לחזק את הפירמידה מלמטה ולתת את הבסיס. אלמד את הנושא ואשוחח על כך עם שר הספורט". נציגי הקבוצות שנכחו בפגישה הודו לח"כ רזבוזוב ואמרו כי בעקבות דבריו חשים שיש להם כתובת נוספת והם מעריכים אותו על הקשב הרב שגילה ועל נכונותו לסייע בתיקון העוולות. 
 
יו"ר מנהלת הליגה הלאומית, עוגן יוחננוב, הודה לח"כ רזבוזוב והשניים הבטיחו לעמוד בקשר כדי לקדם את הנושאים החשובים לליגה ולהגיע לכך שהיא תזכה לתקצוב לה היא ראויה. "הליגה הלאומית היא חממת הגידול של נבחרות ישראל ועל כן יש להתייחס אליה בכבוד הראוי", הוסיף יוחננוב. "יש למצוא פתרונות לתיקון המצב הנוכחי כדי שנמשיך לראות את דור העתיד על הפרקט וממשיך להגיע להישגים גבוהים. יש לתקן את העוול ולדאוג לכך שהליגה תהייה מתוקצבת לפחות כמו ליגת העל".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות