ליגה ספרדית: ברצלונה - ריאל מדריד 1:1 (מחצית 2)ממשיכה לאכזב: רק 1:1 למנצ'סטר סיטי מול ווסטהאםמנור סולומון שוב כבש, רק 1:1 לשחטאר מול וורסקלהאנסטסיה גורבנקו קבעה שיא ישראלי ושיא אירופי לנוערנוי דריהן זכתה במדליית זהב במשחקי העולם באיטליההאסלביינק סובל מדימום פנימי, ייעדר לפחות שבועייםקלויארו: ''ידענו שאנחנו יכולים לנצח גם במשחק צמוד''סימן לבאות? ברצלונה ניצחה 72:79 את ריאל מדרידלידס הביסה 0:3 את אסטון וילה, במפורד כבש שלושערספרופולוס: ''הראנו את האופי שלנו, נלחמנו עד הסוף''
סימון דוידסון (גיא יחיאלי, איגוד השחייה)

הנהלה חדשה לאיגוד השחייה, דוידסון ימשיך כיו''ר

חמישי | | 17:56    מאת מערכת ישראל ספורט

האסיפה הכללית של איגוד השחייה התכנסה ובחרה 13 חברי ועד מנהל חדשים, כאשר מי שנבחר הוא היו''ר המכהן, אשר ממשיך לקדנציה שנייה: ''ההליך הדמוקרטי הוא חשוב ומהותי לפעילות תקינה של כל איגוד''

האסיפה הכללית של איגוד השחייה התכנסה היום (חמישי) להליך הבחירות המתקיים אחת לארבע שנים. בהליך נבחרו ועד מנהל חדש, ממנו נבחר גם יו״ר האיגוד, כמו גם ועדת ביקורת. באסיפה היה ייצוג לכל אגודות השחייה והשחייה האמנותית הרשומות באיגוד (60 עמותות במספר), על פי גודלן היחסי והנציגים של האגודות היו אלו שבחרו בבחירות חשאיות.

בתום הבחירות נבחרו 13 חברי ועד מנהל חדשים, כאשר מי שנבחר מביניהם ליו״ר הוא היו״ר המכהן סימון דוידסון, אשר ממשיך לקדנציה שנייה בתפקיד. כמו כן נבחרו לוועד המנהל עדי ביכמן, מיקי חליקה, מנו מאי, אסף מימון, איציק מלול, עדי סגל, טל סגל ליבנה, ולדימיר סופיר, רביד סימון, נעם צבי, ג׳וליה קדם שמואלי ושי שכנר. לוועדת הביקורת, נבחרה רו״ח לינה שלום כיו״ר, כאשר איתה בוועדה נבחרו עו״ד קורל בן דיין וערן גרומי.

היו"ר הנבחר סימון דוידסון אמר בסיום: "אני מודה להנהלה החדשה על האמון בי להמשיך בתפקיד לארבע שנים נוספות. ההליך הדמוקרטי הוא חשוב ומהותי לפעילות תקינה של כל איגוד, שמחתי לראות את הנוכחות הגבוהה של הנציגים, על אף התקופה המאתגרת, ואני מודה להם על כך. אני מתחייב להמשיך ולפעול בכל כוחי, עדיין לא סיימתי את שאיפותיי למען השחייה הישראלית, ובראשן בניית בריכות בכל רחבי הארץ. רק כך נוכל להמשיך ולקדם את הענף שאנחנו כל כך אוהבים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות