מצהוב לאדום: בלייזר חתם רשמית בהפועל ירושליםעמותת אוהדי בית''ר ירושלים חתמה על הסכם הרכישהגיא גודס: ''מדובר בחלון הרבה יותר מנטלי מאשר פיזי''בני לם: ''רוצים להגיע שוב לאירופה, נציג כדורגל מהנה''בני סכנין: שחקן הכנף האיטלקי ניקולאו דומיטרו חתםזלקה האריך את חוזהו עד 2025 ויישאר בתפקיד מקצועיהקאמבק הושלם: ערן זהבי חוזר רשמית למכבי תל אביבמ.ס אשדוד קיימה אימון פתיחה, בן שמעון: ''יגיע רכש טוב''ג'ודו: מדליית זהב לרז הרשקו, כסף ללניר, ארד לפלצ'יקהקשר גודפריד רומראטו חתם לשנתיים בהפועל תל אביב
קטי ספיצ'קוב ופייר לוקה (איגוד השייט)

''ארגנתם את הלו''ז שלכם בחו''ל כדי לקיים יחסי מין''

רביעי | | 15:03    מאת מערכת ישראל ספורט

הגולשות נוי דריהן ומאיה מוריס שלחו מכתב לפני תביעה לפייר לוקה בשל יחסיו עם קטי ספיצ'קוב כששימש כמאמן נבחרת ישראל בשייט: ''הקשר המיני והאסור ביניכם תוכנן בקפידה כדי להעניק לקטי כרטיס לאולימפיאדה''

הגולשות נוי דריהן ומאיה מוריס שלחו היום (שלישי) למאמן נבחרת גלישת הרוח לשעבר, פייר לוקה, מכתב התראה לפני תביעה, בו הן טוענות כי פגע בהן ובפרנסתן העתידית בכך שניהל רומן עם חברת הנבחרת קטי ספיצ'קוב. בכתב התביעה - שנשלח באמצעות עורכי הדין אמיר רוזנברג ורם גליצה - מפרטות הגולשות בין כיצד פגע בהן לטענתן לוקה, וגם חושפות פרטים מהדרך שבה התנהל לכאורה הרומן בין המאמן הצרפתי לגולשת הצעירה ממנו ב-19 שנים.

במכתב, בו דריהן ומוריס דורשות פיצוי של 2 מיליון ש"ח על הנזקים שנרגמו להן, השתיים מאשימות: "גרמת לנו נזק כלכלי ונפשי. הפרת את כל ההוראות כמאמן הלאומי של ישראל, לא עמדת בנורמות האתיות של ערכי הספורט, ניצלת את התמימות שלנו וביצעת מעשים חמורים ולא מוסריים שהובילו לפגיעה בשאר חברות הנבחרת. עד היום, למרות שכבר אינך מאמן את הנבחרת, אתה ממשיך לפעול נגדנו ונגד הנבחרת הישראלית".

קטי ספיצ'קוב עם נוי דריהן בימים יפים יותר (איגוד השייט)
עוד נכתב: "במקום לנהוג כמאמן הלאומי כמצופה ממך, לשמור על הבנות ולהנהיג אותן, בחרת במודע להפר את האמון שלהן, לא לייצג אותן, להונות אותן, להתעלל בהן ולנצל את חוסר הפיקוח של איגוד השייט על הנעשה תחת משטר האימונים שלך. במקום לתת דוגמה לספורטאיות שלך, התחלת ב-2019 (ואולי אף קודם) קשר מיני, סודי ואסור עם אחת הגולשות, קטי ספיצ'קוב, שצעירה ממך ב-19 שנים".

השתיים הוסיפו במכתב: "החלטת לשמור על הקשר ביניכם בסוד בידיעה שהוא יסכן את היושר של הנבחרת כולה, ובמהלך 2019 נקטת בפעולות מכוונות לכך שהקשר הזה יוכל להימשך במחנות אימונים הממומנים על ידי איגוד השיט, שאורגנו על ידך ובהם סיפקת אימונים אישיים לספיצ'קוב, בניגוד לחוקי האיגוד ולתכנית האימונים. בשעות הערב של אותם מחנות אימונים שניהם אירגנתם את זמנכם כך שתוכלו לקיים יחסי מין, בחדר שלה, בחדר שלך, ואפילו בשירותים".

דריהן ומוריס כתבו עוד כי "כל המפגשים הללו נשמרו בסוד. לפני תחרות גביע העולם בגארדה שניכם עזבתם אסיפה של הנבחרת במסעדה ומצאו אתכם ביחד באחד מתאי השירותים במסעדה. הקשר המיני והאסור ביניכם תוכנן בקפידה עד לאליפות העולם באיטליה, כדי להכין את הקרקע לזכייתה של ספיצ'קוב במדליית כסף, ולהעניק לה את הכרטיס הישראלי לאולימפיאדת טוקיו תוך מתן עדיפות ברורה על פני חברותיה לנבחרת, ולא בחלת באמצעים כדי להשיג את מטרתך כדי לקדם אותה על חשבון סיכוייה של נוי דריהן".

נגישות