משחק אחד מתואר: דסה עלה עם ויטסה לגמר הגביעניצחון 21 ברציפות למנצ'סטר סיטי, 1:4 ביתי על וולבסדורטמונד בחצי הגמר עם 0:1 על מנשנגלאדבך בחוץספרופולוס: ''מתסכל להפסיד שוב, אך נילחם עד הסוף''ותודה למחליפים: יובנטוס ניצחה 0:3 את ספציה בביתחימקי הדהימה את ריאל, ברצלונה ניצחה את קטשלמרות הקאמבק: מכבי ת''א הפסידה לצסק''א מוסקבההפועל ירושלים מעדה, איכסל ניצחה 0:1 את נוף הגלילפשוט לא מסוגלת: רק 0:0 לבני יהודה אצל הפועל חדרהמכה לאשדוד: קרע בשריר לאוואני, ייעדר לפחות שבועיים
שחקני מכבי פ''ת חוגגים אתמול (עודד קרני, ההתאחדות לכדורגל)

הפועל ת''א להתאחדות: ''למכבי פ''ת היה קהל ולנו לא''

רביעי | | 14:16    מאת מערכת ישראל ספורט

האדומים פנו להתאחדות, בטענה שלמשחק חצי גמר גביע המדינה באצטדיון בנתניה הוכנסו יותר אנשים משהורשו, ''רובם כמובן אוהדי מכבי פתח תקווה'': ''האם בית הדין יעמיד לדין גם את ההתאחדות לכדורגל?''

אחרי ההפסד 2:0 בחצי גמר גביע המדינה למכבי פתח תקווה אתמול (שלישי), בהפועל תל אביב שלחו היום מכתב למנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רותם קמר, בדרישה לבדוק האם התאפשרה כניסה של אנשים מעבר לכמות המותרת במשחק חצי הגמר. המכתב נשלח גם ליו"ר ההתאחדות, אורן חסון, ובו האשמות רבות הן נגד ההתאחדות והן נגד המלאבסים.

במכתב שנשלח נכתב: "ברצוננו להסב את תשומת לבך למחדלים שהתרחשו אמש (שלישי) במשחק בין הפועל תל אביב למכבי פתח תקווה, שנערך באצטדיון בנתניה והיה תחת ניהולה ופיקוחה של ההתאחדות לכדורגל. מספר ימים לפני המשחק התבקשנו (כמו בכל משחק בתקופת הקורונה) להעביר רשימות מצומצמות של בעלי תפקידים שיורשו להיכנס לתחומי האצטדיון, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות, בהן אפשרות לרשום עד 10 חברי הנהלה בלבד אשר יורשו להיכנס ליציע היהלום באצטדיון. למרות זאת, ביציע נכחו הרבה יותר אנשים מהכמות המותרת, רובם כמובן אוהדי מכבי פתח תקווה. למעשה, אם נפשט את טענתנו, למכבי פ"ת היה קהל במשחק הזה – ולהפועל תל אביב לא.

מאמן הפועל ת''א, ניר קלינגר (עודד קרני, ההתאחדות לכדורגל)
עוד כתבו האדומים: "אנו מביעים בפניך את אכזבתנו העמוקה ודורשים לבדוק מי אישר כמות כזו של קהל, במשחק שהוגדר כמשחק ללא קהל. בהחלטה אשר נוגדת את ההנחיות והמתווה שאושר ע"י משרד הבריאות. כזכור, הוחלט כי קבוצתנו תועמד לדין בגין המשחק בבלומפילד מול בית"ר ירושלים, בו נטען ע"י המשקיף כי הותרה כניסתם של כמות אנשים הנוגדת את התקנון, כאשר הביקורת מופנית כמובן באופן ישיר למועדון, זאת על אף שעמדנו בכל הנחיות ולא התרנו כניסה של אנשים מעבר למגבלות".

לסיום, כתבו בהפועל תל אביב: "האם במקרה של מחדל לכאורה במשחקי הגביע, בית הדין של ההתאחדות לכדורגל ישכיל להעמיד לדין גם את ההתאחדות לכדורגל? בתום בדיקת הנושא והמחדלים שהוזכרו, נבקש שהמסקנות יועברו אלינו. אנו מצפים שמקרים כאלה לא יחזרו בעתיד ויתרה מכך, כולנו תקווה שבגלל המחדל הזה, הליגה לא תיפסק".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות