ברק בכר: ''שועה ועוואד? אם יעבדו קשה - הם ישחקו''ברגל ימין: 0:1 לבכר ומכבי חיפה אצל קריית שמונהרגע לפני לייפציג: שני מקרי קורונה חיוביים באתלטיקוגביע הטוטו: סכנין ניצחה 0:2 את הפועל חיפה בחוץצומצמו היריבות האפשריות של חיפה, בית''ר י-ם וב''ש''אי אפשר להגדיר את התקופה במכבי חיפה כמוצלחת''סופית: שמה של הפועל קטמון שונה להפועל ירושליםטאריק פיליפ חתם רשמית בהפועל י-ם, בריימו נשארארון ולדז חתם במכבי חיפה: ''ווינר עם פוטנציאל גדול''ערן זהבי החמיץ פנדל, גוואנגז'ו R&F שוב הפסידה
נבחרת הדייויס (לידור גולדברג, איגוד הטניס)

הטניס הישראלי חוזר להתחרות עם 4 תחרויות לאומיות

שני | | 08:52    מאת מערכת ישראל ספורט

איגוד הטניס חוזר מפגרת הקורונה עם ''סבב VOLVO'' שיכלול 3 תחרויות באשקלון, יפו ורעננה וטורניר מאסטרס בעפולה, בהשתתפות כל הבכירים והבכירות בארץ. סך הפרסים בתחרויות יעמוד על 150 אלף ש''ח

לראשונה מאז פרצה מגפת הקורונה, חוזרים הטניסאים הישראלים לטורנירים, עם "סבב VOLVO 2020" שארגן איגוד הטניס בשיתוף חברת וולוו, נותנת החסות הראשית.

מדובר בסבב בן ארבע תחרויות בוגרים לגברים ולנשים, שיתקיים בארבע ערים בישראל, ובהם ישתתפו כל בכירי השחקנים והשחקניות הישראלים, ביניהם שחקני נבחרות הדייויס והפדרציה של ישראל. במסגרת הסבב יתקיימו שלוש תחרויות לאומיות על סך פרסים של 30,000 שקלים לכל תחרות, וטורניר מאסטרס מסכם על סך פרסים של 60,000 שקלים, בו ישתתפו 8 השחקנים והשחקניות שיצברו את מירב הנקודות בשלוש התחרויות הראשונות.

בשל העובדה שכל בכירי הטניסאים הישראלים נמצאים כרגע בישראל, צפויה תחרות מרתקת וברמה גבוהה. שחקני הנבחרות חזרו להתאמן לפני כששה שבועות ונערכים במלוא המרץ לקראת השתתפותם בתחרויות אלה. בתחרויות צפויים להשתתף בין השאר בגברים דודי סלע, דניאל צוקרמן, עידן לשם, ישי עוליאל ובן פתאל. בנשים ישחקו לינה גלושקו, שלי ברזניאק, מאיה טחן, ניקול חירין, שביט קמחי, שחר בירן ועוד.

נבחרת הפדרציה (איגוד הטניס)
ארבע התחרויות יתקיימו במשך ארבעה שבועות ברציפות, כאשר התחרות הראשונה תיפתח ב-14 ביוני ותתקיים במרכזי הטניס והחינוך בישראל אשקלון, התחרות השנייה תתקיים במרכזי הטניס והחינוך בישראל יפו, השלישית במרכז הטניס העירוני רעננה ותחרות המאסטרס תיפתח ב-6 ביולי במועדון טניס עפולה.

המנהל המקצועי של איגוד הטניס, עמוס מנסדורף, אמר: "אנחנו עושים מאמץ גדול לספק חלופה עבור השחקנים והשחקניות שלנו, החל מהרמה הבכירה ביותר ועד השחקנים הצעירים. בשל היעדר פעילות בינלאומית בחו"ל, חשוב לנו לייצר חלופה מקומית ברמה הגבוהה ככל שניתן".

יו"ר איגוד הטניס, ד"ר יוני ירום, הוסיף: "חזרתן של התחרויות לאחר השבתת הקורונה הינה צעד ראשון לנורמליזציה של ענף הטניס. שהותם של כל השחקנים המובילים בישראל, תאפשר תחרות ברמה הגבוהה ביותר ותהווה הכנה מצוינת לקראת חזרת הסבב העולמי בעתיד. איגוד הטניס נערך באופן המיטבי לתחרויות אלו שהנן ברמה של אליפות ישראל, שבוע לאחר שבוע, ובשיאן מפגש של שמונה המובילים בגברים ובנשים, על פרסים כספיים משמעותיים".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות