ההתאחדות תתכנס: ''קיים קושי גדול בפתיחת העונה''הרצף של מי ייעצר? הפועל חולון נגד הפועל גלבוע/גלילאחרי ארבע שנים: אמיליוס זובאס יעזוב את בני יהודהסוגר מעגל: דויד טויטו חתם לעונה אחת בהפועל ב''שמכבי חיפה עשויה לרכוש את וויליאם אגאדה מקטמוןמומחי הווינר מעריכים: ריאל מדריד תזכה באליפותבר דוד: ''כסף ציבורי חייב להיות מחולק באופן שוויוני''קטש על פתיחת הפלייאוף: ''חיכינו שהרגע הזה יגיע''דיווחים: ''גם גלאטסראיי רוצה לצרף את שון וייסמן''קלופ: ''מופתעים שאליסון ו-ואן דייק אנושיים? אני לא''
לא יחזור לשחק העונה. קווין דוראנט (האתר הרשמי)

קווין דוראנט הודה: ''אני לא מתכוון לחזור לשחק העונה''

שבת | | 09:16    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב ברוקלין נטס, שקרע את גיד האכילס לפני שנה, עצר את הספקולציות בנוגע לחזרתו למגרשים עם חידוש העונה באורלנדו ב-31 ביולי:'' הכי טוב בשבילי לחכות''. על המחאות: ''התעייפתי מלהאמין שזה ישתנה''

שחקן ברוקלין נטס קווין דוראנט אישר שלא יהיה חלק מחזרתה של הליגה לפעילות ב-31 ביולי. דוראנט, שקרע את גיד האכילס ביוני 2019, אמר הלילה (בין שישי לשבת) ל-ESPN כי "העונה שלי הסתיימה". KD הוסיף: "אין לי תוכניות לחזור לשחק. החלטנו כבר כשזה קרה שאחזור לשחק רק בעונה הבאה. אני לא אשחק העונה". בכך שם הכוכב סוף לאפשרות שהועלתה כי פגרת הקורונה הארוכה שנכפתה על ה-NBA תאפשר לו חזרה למשחק העונה, כאשר גם בקבוצתו היה מי שהעריך בתחילה כי ייתכן שדוראנט יופיע במדי הקבוצה במשחקים שייערכו באורלנדו.
 


דוראנט התייחס גם לכך שחלה והחלים במהלך הפגרה מנגיף הקורונה: "הייתי המום. לאחר מכן הייתי סקרן. רציתי לדעת עוד על הוירוס הזה. למדתי עליו יותר ויותר, וזה הרגיע אותי. הייתי סקרן מאוד לגבי הדבר הזה שאני מתמודד איתו ורציתי לראות איך אני נלחם בו". על המחאה בעקבות מותו של ג'ורג' פלויד בארה"ב: "העניין הוא התרבות שלנו. ראיתי את הדאגה, האהבה ותשומת הלב שיש לנו כקהילה. יפה לראות את כולם פועלים כאחד ונלחמים במה שאנחנו מאמינים, שזה שוויון".

כוכב ברקולין הוסיף: "הקהילה השחורה תמיד מתאחדת סביב טרגדיות. אבל לראות את כולם תומכים בנו - זה 'קול. זה גורם לחשוב על סרטונים אחרים שראינו של אלימות משטרתית. אתה כבר מתעייף מלחשוב אם דברים ישתנו או שנראה אותם שוב בעתיד. העולם אמר 'מספיק'. טוב לשמוע כל כך הרבה אנשים משמיעים את קולם בזמן הזה".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות