בעקבות הבריחה מהארץ: מרקוס רוגן פוטר מהנבחרתרוקאביצה וסאן מנחם אמורים להיות כשירים למכבי ת''אמוראטה: ''יש לנו אפשרות לזכות בתואר, נילחם עד הסוף''ראשפורד: ''מאמין בקבוצה, אפשר לעשות דברים גדולים''ברצלונה: טר שטגן, פיקה, לנגלה ודה יונג האריכו חוזהמסי ממשיך לשבור שיאים, פאטי שוב עשה היסטוריהאיזה חוסר מזל: קייס גאנם סובל מקרע ברצועה הצולבתיונייטד ניצחה 1:2 את פ.ס.ז' בחוץ, חמישייה לברצלונהז'וסוואה, טאהא ואבוקסיס עדיין חיוביים, בספק לפראגבאיירן מינכן הודיעה: סרג' גנאברי חיובי לנגיף קורונה
מייקל ג'ורדן (טוויטר)

מייקל ג'ורדן תרם 100 מיליון דולר לארגונים חברתיים‏

שבת | | 08:41    מאת מערכת ישראל ספורט

הכדורסלן האגדי הודיע שיתרום את הסכום לארגונים המעודדים צדק ושוויון חברתי, כאשר התרומה תתפרש על פני 10 שנים. מטעמו נמסר: ''נישאר מחויבים להגן על חייהם של האזרחים השחורים, ולשפר אותם''

בצל אירועי המחאה ברחבי ארה"ב בעקבות מותו של ג'ורג' פלוייד שנחנק בידי שוטר, מייקל ג'ורדן הודיע הערב (שישי) כי יתרום 100 מיליון דולר (10 מיליון כל שנה במשך עשר שנים) לאירגונים שפועלים לשוויון ולצדק חברתי בארצות הברית, באמצעות החברה "ג'ורדן", שמנהלת את המותג שלו.
 


בהודעה הרשמית מטעם ג'ורדן נכתב: "המותג של ג'ורדן הוא אנחנו, הקהילה השחורה. המותג של ג'ורדן הוא יותר מאיש אחד. זו תמיד היתה משפחה. אנחנו מייצגים משפחה גאה שהתגברה על מכשולים, נלחמה באפליה בכל רחבי העולם ועובדת מדי יום כדי למחוק את כתמי הגזענות וחוסר הצדק. הכוונה, העבודה והמצוינות אליהם העולם הגיע היא תוצאה דור אחר דור, יוצק את החלומות שלו אל תוך הדור הבא".

עוד נמסר כי "כבר 2020, והמשפחה שלנו כוללת כעת כל מי שדוגל בדרך החיים שלנו. אבל בעוד כל כך הרבה דברים השתנו, הדברים הגרועים ביותר נותרו כשם שהיו. Black Lives Matter ("חיי שחורים חשובים") - זו לא הצהרה מעוררת מחלוקת. עד שהגזענות העמוקה שגורמת למוסדות המדינה הזו להיכשל תיעלם, נישאר מחויבים להגן ולשפר את חייהם של האזרחים השחורים".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות