שחר של יום חדש: הכל על עתידה של מכבי תל אביבבב''ש מקווים: ''הניצחונות - צבירת ביטחון לפני הגמר''חוגג לשחקנים: ''רובכם תמשיכו, אל תאמינו לתקשורת''עידן חדש מתחיל: ברק בכר מונה למאמן מכבי חיפהרק 1:1 לאתלטיקו מול סלטה, ניצחון דרמטי לוולנסיהמבט לעבר: מילאן חזרה מ-0:2 ל-2:4 ענק מול יובנטוסצ'לסי עלתה למקום השלישי, 1:1 בין לסטר לארסנלבניון: ''בית''ר ירושלים נכשלה? זה מנותק מהמציאות''איביץ': "הייתה תקופה פנטסטית, זו לא החלטה קלה''בלבול: ''סיימתי את תפקידי במכבי חיפה'', בכר יחליפו
השר חילי טרופר עם יו''ר המנהלת הילה קניסטר בר דוד (יח''צ)

יו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופר

חמישי | | 17:56    מאת מערכת ישראל ספורט

הילה קניסטר בר דוד נפגשה עם שר הספורט כשעל הפרק דרכים לקידום כדורסל הנשים וצמצום הפערים החברתיים והתקציביים בין נשים וגברים בספורט: ''הוא הפגין בקיאות רבה בפרטים וגילה גישה עניינית''

יו"ר מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל הילה קניסטר בר דוד, נפגשה היום (חמישי) עם שר התרבות והספורט החדש, ח"כ חילי טרופר. השניים שוחחו על דרכים לקידום כדורסל הנשים, ולצמצום הפערים החברתיים והתקציביים, בין נשים לגברים בספורט בישראל.הצדדים סיכמו על המשך שיתוף פעולה לגיבוש תכנית מקצועית ותקציבית, לקידום ספורט הנשים בישראל בדגש על כדורסל הנשים – ענף ספורט הנשים הגדול והמוביל בישראל.
 
יו"ר מנהלת הליגה הילה קניסטר בר דוד אמרה לאחר הפגישה: "ברכתי את השר טרופר על כניסתו בימים אלה לתפקיד שר התרבות והספורט. התרשמתי שהשר וצוותו נכונים לעבודה מאתגרת וקשה. השר הפגין בקיאות רבה בפרטים, וגילה גישה עניינית וערכית. הצגתי לשר את הצרכים המיידים של כדורסל הנשים.אנו נעמוד בקשר בימים הקרובים עם לשכת השר לטובת גיבוש מענה על ידי המשרד. אני בהחלט רואה בשר טרופר שותף לדרך שלנו, ליצירת השינוי הנדרש ביחס לספורט הנשים בישראל" . 
 
השר טרופר אמר ליו"ר המנהלת במהלך הפגישה ש"הוא מתחייב לפעול לשיוויון גם בספורט". יצויין כי במהלך הפגישה עידכנה קניסטר בר דוד את השר כי מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל החליטה בישיבתה אתמול שלא לפתוח את עונת המשחקים הקרובה 2020/2021 אם המנהלת לא תתוקצב בסכום שלא יפתח מ-12 מיליון ש"ח על ידי הגורמים המתקצבים את הספורט בישראל. הליגה מתוכננת להיפתח ב-12 באוקטובר.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות