''במכבי חיפה יכולים רק להמשיך לדבר על כדורגל יפה''''המשחק הזה הראה בדיוק למה בלבול לא ממשיך כאן''רק 2:2 בין ולנסיה לגרנאדה, סלטה ויגו שוב לא ניצחהשיא הופעות לבופון בניצחון יובה, 0:3 למילאן על לאציו2:5 גדול ליונייטד על בורנמות', 0:3 לצ'לסי על ווטפורדהערכה במכבי חיפה: ברק בכר ימונה למאמן תוך שבועאיביץ': ''לא מבין איך רק שלושה שחקנים נכנסו לבידוד''ניצחון יקר: הפועל ב''ש גברה 67:69 על עירוני נהריהניב זריהן הפר את הנחיות הבידוד ושוחרר מהפועל ב''שרוני לוי: ''לפעמים צריך גם להבליג, הבאנו גישה טובה''
שוב תוקף. סקוטי ווילבקין (אתר היורוליג)

ווילבקין שוב תקף, המנהלת מאיימת להטיל עליו קנס

שני | | 18:21    מאת מערכת ישראל ספורט

כוכב מכבי ת''א תקף את המנהלת פעם נוספת בסדרת ציוצים: ''הכדורסל בישראל הוא הדוגמה לעד כמה אנשים יכולים להיות עקשנים'', למנהלת נמאס. פרופ' איתמר גרוטו לשחקני מכבי ת''א: ''נשקול להקל עליכם''

מסרב להירגע: כוכב מכבי תל אביב סקוטי ווילבקין תקף היום (שני) את מנהלת הליגה פעם נוספת, זאת אחרי שאמארה סטודמאייר הצטרף אתמול למחאת השחקנים הצהובים נגד הוראות הבידוד. ווילבקין כתב: "זה מצחיק ועצוב ביחד שהליגה יודעת איך השחקנים האמריקאים מרגישים ועדיין לא משנה כלום. אם מישהו רוצה דוגמא לכמה עקשנים אפשר להיות, שפשוט יסתכל על הכדורסל הישראלי הקיץ". בהמשך הוסיף ציוץ נוסף: "אל תספרו לי שאלה החלטות של משרד הבריאות כי כשמשרד הבריאות אמר שיותר מ-5,000 אוהדים לא יכולים להתקהל, יותר מ-5,000 אוהדים היו במשחק שלנו מול הפועל ירושלים (כן, אני יודע שקיבלנו בראש). אני יודע שאפשר לעשות את הדברים בצורה טובה יותר".
 


ממנהלת הליגה נמסר: "מנהלת הליגה העבירה למכבי תל אביב מכתב התראה לפני קנס לאחר הציוץ האחרון בטוויטר של שחקן הקבוצה סקוטי ווילבקין, שבחר שוב לתקוף את מנהלת הליגה כפי שעשה בתקופה האחרונה. מנהלת הליגה לא תסבול התקפות של שחקן זה או אחר ועל פי התקנון יכולה לקנוס שחקן שיפגע בתדמית המנהלת. מנהלת הליגה יחד עם קבוצות ליגת העל עושה הכל על מנת להבטיח את בריאותם של השחקנים על פי ההנחיות של משרד הבריאות, הכל למען חזרתה של הליגה ב- 20 לחודש ולא תיתן להשתלחויות חסרות רסן וחסרות טעם לפגוע בליגה ובענף שכולם חיכו לראותו חוזר לפעילות". ממכבי תל אביב נמסר בתגובה: "בפעם האחרונה שבדקנו, הקורונה עדיין לא ביטלה את חופש הביטוי".
 


בנושא אחר, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו נענה לבקשתו של יו"ר מנהלת הליגה שמואל פרנקל ויקיים ביום רביעי הקרוב שיחת זום עם נציגי השחקנים של קבוצות הליגה ומאמני הקבוצות על מנת להסביר את ההנחיות ולענות לכל השאלות, כדי להבטיח את פתיחת הליגה בצורה תקינה ב- 20 לחודש. הערב הגיעו פרופסור גרוטו והיו"ר פרנקל לאימון של מכבי תל אביב לבצע ביקורת, כשבמקביל מ.מ. מנכ"ל מנהלת הליגה שלומי פרי יבקר באימון הפועל חולון. בשבועיים הקרובים יגיעו נציגי המנהלת לביקורת באימוני הקבוצות האחרות. בנוסף, כל שחקני הליגה יקבלו היום למייל האישי את הנחיות משרד הבריאות (בעברית ובאנגלית) לקראת חזרתה של הליגה וחוות דעת משרד הבריאות בנושא בדיקות הקורונה

שמעון מזרחי, אדלי מרכוס ופרופ' איתמר גרוטו (מכבי ת''א, האפליקציה הרשמית)
ממכבי תל אביב נמסר: "המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו, התארח באימון מכבי FOX תל אביב לאחר שהמנכ"ל עדלי מרכוס הזמין אותו להתרשם מהפעילות, ההקפדה על ההנחיות, התנאים במתקן והאתגרים העומדים בימים אלה בפני קבוצות הכדורסל בפרט והספורט בכלל. פרופסור איתמר גרוטו אף דיבר עם השחקנים והמאמנים, הסביר את ההתמודדות של משרד הבריאות עם מגפת הקורונה, סיפר מה עומד מאחורי ההנחיות ואף השיב לשאלות".

עוד נמסר: "יושב ראש מנהלת ליגת העל שמואל פרנקל ביקש מפרופ' גרוטו להצטרף אליו לביקור וכמובן התקבל בברכה. שחקני ומאמני מכבי FOX תל אביב ממשיכים באימוני החזרה לשגרה על פי הנחיות משרד הבריאות, כאשר חלק מהשחקנים עדיין שוהה בבידוד במלון כפר המכביה. כל חברי הקבוצה ואנשי הצוות שעובדים בקרבתם עברו בדיקות לגילוי קורונה וכל התשובות שהתקבלו שליליות". 

המאמן יאניס ספרופולוס היום (מכבי ת''א, האפליקציה הרשמית)
בהמשך, שחקני מכבי תל אביב העלו בפני פרופ' גרוטו את החששות שלהם. בין היתר הודגש נושא הקושי בבידוד של חודשיים תמימים ושאלת בדיקות הקורונה. גרוטו ענה לשחקנים: "אני מקשיב ומבטיח שניקח את זה בחשבון. נבדוק האם נוכל להקל על שחקני הליגה מבחינת ההגבלות". שחקני הקבוצה, הצוות וההנהלה הודו לפרופ' גרוטו על השיח הפתוח והמכיל.

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות