שחר של יום חדש: הכל על עתידה של מכבי תל אביבבב''ש מקווים: ''הניצחונות - צבירת ביטחון לפני הגמר''חוגג לשחקנים: ''רובכם תמשיכו, אל תאמינו לתקשורת''עידן חדש מתחיל: ברק בכר מונה למאמן מכבי חיפהרק 1:1 לאתלטיקו מול סלטה, ניצחון דרמטי לוולנסיהמבט לעבר: מילאן חזרה מ-0:2 ל-2:4 ענק מול יובנטוסצ'לסי עלתה למקום השלישי, 1:1 בין לסטר לארסנלבניון: ''בית''ר ירושלים נכשלה? זה מנותק מהמציאות''איביץ': "הייתה תקופה פנטסטית, זו לא החלטה קלה''בלבול: ''סיימתי את תפקידי במכבי חיפה'', בכר יחליפו
שחקני מכבי פ''ת חוגגים (ליאת אבשלומי)

הסכם אחיד: ארגון השחקנים ומכבי פ''ת הגיעו להסדר

חמישי | | 14:32    מאת מערכת ישראל ספורט

בתיווכו של ארגון השחקנים, נקבע בין היתר כי שכרם של המשתכרים עד 8,000 ש''ח לא יופחת החודש ולא ייעשה קיזוז מלבד יוני. לוזון: ''אין דבר שאני רוצה יותר מאשר לשלם מענקים על עליית ליגה וזכייה בגביע''

ארגון השחקנים חתם היום (חמישי) על הסכם אחיד עם מוליכת הליגה הלאומית, מכבי פתח תקווה, המסדיר את תנאי השחקנים על רקע משבר הקורונה והחזרה למשחקים. מארגון השחקנים נמסר כי "הארגון רואה בהסכם פתח להסכמים נוספים עם הקבוצות המקצועניות בישראל".

בהסכם בין הצדדים אותו ניסח מטעם הארגון, עוה"ד יהב ארגמן, נקבעו הפרטים הבאים: במשכורת חודש יוני: שכר השחקנים המשתכרים עד 8,000 ש"ח לא יופחת; למשתכרים מעל 8,000 ש"ח יקוזזו בין 15% ל-30% שיוחזרו בחלקם במידה שהקבוצה תעפיל לליגת העל; מענק הזכייה בגביע המדינה יחולק באופן שווה בין כל השחקנים; לא יתבצע עוד קיזוז, מלבד בחודש יוני.

מנכ"ל ארגון השחקנים, מושיקו מישאלוף: "אני שמח שהגענו להסכם לאחר מו"מ הוגן עם הנהלת מכבי פתח תקווה. ראוי להדגיש את המעורבות הפעילה והחיובית של השחקנים בקבוצה, שכנציגם אני יודע עד כמה הם מקצוענים. בנוסף, חשוב לי לשבח את התנהלות מכבי פתח תקווה בראשות אבי לוזון, שפעלו אתנו בשיתוף פעולה, למען השחקנים והקבוצה".

יו"ר חטיבת הספורט, ניר אלון: "ההסכם האחיד והכולל עם מכבי פתח תקווה מסדיר את התנאים של השחקנים, כפי שראוי להתרחש בקבוצה מקצוענית. זהו הבסיס הראוי להסכמים מקצועניים, שגם מספק שקט לשחקנים להתרכז בחזרה לפעילות. הקפדנו על פגיעה מצומצמת בשכר השחקנים, ובמיוחד במשתכרים שכר לא גבוה. זהו הבסיס להסכמים עם קבוצות נוספות, שמאפשר חזרה מסודרת לפעילות על רקע משבר הקורונה".

יו"ר מכבי פ"ת, אבי לוזון: "אני שמח על ההסכם וגאה שזה ההסכם הראשון בקרב הקבוצות המקצועניות בישראל, שמסדיר את החזרה לפעילות. הדבר שכעת אני רוצה יותר מכל, הוא לשלם את המענקים על ההעפלה לליגת העל והזכייה בגביע".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות