דמארי עשוי לעזוב: ''תמיד אשאר אוהד הפועל תל אביב''מומחי ה-Winner: ברצלונה תנצח בדרבי את אספניולליגות הנשים בענפי הכדור מתאחדות למנהלת אחתשחר של יום חדש: הכל על עתידה של מכבי תל אביבבב''ש מקווים: ''הניצחונות - צבירת ביטחון לפני הגמר''חוגג לשחקנים: ''רובכם תמשיכו, אל תאמינו לתקשורת''עידן חדש מתחיל: ברק בכר מונה למאמן מכבי חיפהרק 1:1 לאתלטיקו מול סלטה, ניצחון דרמטי לוולנסיהמבט לעבר: מילאן חזרה מ-0:2 ל-2:4 ענק מול יובנטוסצ'לסי עלתה למקום השלישי, 1:1 בין לסטר לארסנל
פרופ' איתמר גרוטו עם שחקני מכבי פ''ת (מנהלת הליגות)

פרופ' גרוטו וכלפון הגיעו לביקורת פתע אצל מכבי פ''ת

חמישי | | 10:16    מאת מערכת ישראל ספורט

לקראת חידוש משחקי הליגה הלאומית, המשנה למנכ''ל משרד הבריאות נכח במתחם באם המושבות יחד עם יו''ר המנהלת וביצע בדיקת היערכות למלאבסים. כלפון: ''שמירה על ההנחיות תאפשר סיום ספורטיבי''

המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' איתמר גרוטו, ערך הבוקר (חמישי) בדיקת פתע במתקן האימונים של מכבי פתח תקווה בכדי לראות כי הקבוצה מקפידה לשמור על הנחיות התו הסגול ולוודא שכל הנחיות משרד הבריאות נשמרות. בדיקות פתע נוספות של משרד הבריאות מתוכננות בהמשך למתקנים ואיצטדיונים.

פרופ' איתמר גרוטו עם שחקני מכבי פ''ת (מנהלת הליגות)
הבדיקה, שנערכה יחד עם יו"ר המנהלת ארז כלפון ומשנה למנכ"ל ניר ינקלביץ, כללה סקירה של אבי לוזון לפעולות אותן עורך המועדון לשמירה על הוראות התו הסגול. בכניסה למתחם נעשה לפרופ' גרוטו סיטורציה ובדיקות חום, שנמצאו תקינות. הפרופ' גרוטו התרשם מהבדיקות, הקפדה על המסכות, והתנאים לקבלת התו הסגול. הפרופ' גרוטו שוחח עם רופא הקבוצה ד"ר עמית גלעד ודיבר עם השחקנים על חשיבות ההקפדה על ההנחיות לבידוד ביתי שקיבלו.

יו"ר המנהלת, ארז כלפון, שלח למועדונים מכתב לקראת חידוש עונת המשחקים ובו נכתב: "מהרגע בו ניתן האישור להחזרת פעילות הליגות המקצועניות, עבדנו בשיתוף עם משרד הבריאות וגיבשנו סט כללים אשר יאפשרו את קיום האימונים והמשחקים תחת מגבלות מגיפת הקורונה תוך מתן אפשרות לכלל הגורמים המעורבים בהפקת וניהול המשחק לבצע את תפקידם, לרבות צוותי ניהול ולוגיסטיקה, חשמלאים, מנקים, אנשי דשא, צוותי אבטחה, צוותי תקשורת והפקת השידור".

פרופ' איתמר גרוטו עם ארז כלפון (מנהלת הליגות)
עוד כתב כלפון: "כעת מונחת על כתפיכם האחריות ליישום ההנחיות באופן מדויק, תוך מתן דגש מרבי על צמצום החשיפה של השחקנים ואנשי הצוות למגע עם גורמים נוספים. אנא הנחו את ממונה הקורונה, מנהל ומתאם האירוע ומנהלי הקבוצות לפעול ליישום מלא ומדויק של הנהלים במתחמי האימונים במהלך אימוני הקבוצה וכמובן באצטדיון בעת המשחקים לרבות הקפדה יתרה על סביבת מתחם חדרי ההלבשה וזירת המשחק".

יו"ר המנהלת סיכם: "אני שב ומזכיר כי כל ההנחיות מחייבות מטעם משרד הבריאות. שמירה על הנחיות אלו, יבטיחו את סיומה הספורטיבי של עונת המשחקים וימנע נזקים כלכליים נוספים למועדונים ולשחקנים. בהזדמנות זו וטרם חידוש המשחקים, אבקש לשלוח ברכת הצלחה לכל קבוצות הליגות המקצועניות ולברך את הצוותים, השחקנים והמשפחות בברכת חג שבועות שמח".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות