שחר של יום חדש: הכל על עתידה של מכבי תל אביבבב''ש מקווים: ''הניצחונות - צבירת ביטחון לפני הגמר''חוגג לשחקנים: ''רובכם תמשיכו, אל תאמינו לתקשורת''עידן חדש מתחיל: ברק בכר מונה למאמן מכבי חיפהרק 1:1 לאתלטיקו מול סלטה, ניצחון דרמטי לוולנסיהמבט לעבר: מילאן חזרה מ-0:2 ל-2:4 ענק מול יובנטוסצ'לסי עלתה למקום השלישי, 1:1 בין לסטר לארסנלבניון: ''בית''ר ירושלים נכשלה? זה מנותק מהמציאות''איביץ': "הייתה תקופה פנטסטית, זו לא החלטה קלה''בלבול: ''סיימתי את תפקידי במכבי חיפה'', בכר יחליפו
מכבי ת''א מול מ.ס אשדוד (דוברות מכבי ת''א)

המנהלת: יש להאריך אוטומטית חוזים עד תום העונה

שלישי | | 14:58    מאת מערכת ישראל ספורט

בהודעה משותפת עם ארגון השחקנים הוכרז על אימוץ מתווה פיפ"א למשבר הקורונה. כלפון: ''מאמין שהמועדונים והשחקנים ידעו ליישב את הסוגיות''. מישאלוף: ''שמח שהושגו הבנות הוגנות וראויות ברוב המקרים''

מנהלת הליגות לכדורגל וארגון השחקנים הודיעו היום (שלישי) במשותף כי הם מאמצים את מתווה FIFA למשבר הקורונה - מתווה אשר נערך בתיאום עם ארגון השחקנים העולמי FIFPRO, ארגון המועדונים הגדולים (ECA) ופורום הליגות העולמי (WLF).  

בבסיסו של המתווה ראיית החוזים כמוארכים באופן אוטומטי עד לסיום עונת המשחקים 2019/20 תוך קריאה לכל הגופים המעורבים לפעול להתאמת אילוצי השעה למציאות הספורטיבית, המשפטית והכלכלית אשר נכפתה על ענף הכדורגל. מנהלת הליגות וארגון השחקנים מאמינים כי יש למצוא פתרונות ראויים והוגנים לשיקום ענף הכדורגל בצורה המיטבית והם יעודדו הגעה להבנות בין מועדונים לשחקנים במקצת המקרים בהם טרם הושגו התאמות כאמור והכל תוך התאמת החוזים למצב הקיים והימנעות מפגיעה לא הוגנת בזכויותיהם הבסיסיות של השחקנים. 
 
השר חילי טרופר עם יו''ר המנהלת ארז כלפון (יח''צ)
יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון: "זמנים מיוחדים מצריכים פתרונות מיוחדים וכפי שפעלנו להשבת משחקי הכדורגל במהרה כך אני מאמין שהמועדונים והשחקנים ידעו ליישב את הסוגיות שבאו לפתחם בהסכמה וברוח טובה. אני מבקש לציין את הראיה העניינית והמקצועית של מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף ואת תרומתו הבלתי מתפשרת במהלך החודשים האחרונים בפתרון הסוגיות שהתעוררו וזאת לרווחת הכדורגל המקצועני כולו".
 
מנכ"ל ארגון השחקנים מושיקו מישאלוף: "אני שמח על המשך שיתוף הפעולה המוצלח עם המנהלת בראשות ארז כלפון לטובת הכדורגל הישראלי. אני שמח שהושגו הבנות הוגנות וראויות ברוב המקרים ומחובתנו לוודא שרצונם הטוב של השחקנים לא ינוצל לרעה ושזכויותיהם לא ירמסו היכן שהבנות כאלו טרם הושגו. ברור כי הדבר הנכון והראוי הוא הגעה להבנות הדדיות וארגון השחקנים ימשיך לסייע בכך ככל שידרש".
 
יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות ניר אלון: "אני מברך על התיאום וההידברות בין ארגון השחקנים למנהלת הליגות לכדורגל בתקופה לא פשוטה זו ועל החזרה למגרשים באופן מקצועי, לצד שמירה על בריאות השחקנים ותנאי העסקתם".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות