החקירה הסתיימה, אחת הנערות הפרה איסור פרסום?המשטרה והמנהלת לאוהדי בני סכנין: אל תגיעו לדוחאתרד למאזן שלילי? חולון מארחת את הפועל ירושליםמכבי ת''א פוגשת את ראשל''צ: ''קבוצה טובה מאוד''בית''ר י-ם: רוני לוי לא יישאר, סימן שאלה בנוגע לבניוןמכבי חיפה: ''מגיע לנו לסיים את העונה הזו בטעם טוב''ממשיכה לשקוע: ולנסיה הפסידה 2:0 לבילבאו בביתאינטר הביסה 0:6 את ברשיה, ונצמדה לשתי המוליכותלסטר שוב פישלה, ווסטהאם הפתיעה עם 2:3 על צ'לסימכבי תל אביב הניפה את הצלחת, גלזר שחקן העונה
שחקני מכבי חיפה (אליאב אוזן)

מכבי חיפה מתגייסת למען העסקים שנפגעו בקורונה

שני | | 13:47    מאת מערכת ישראל ספורט

במועדון יעניקו לעסקים בעיר דקות פרסום חינם במשחקי הקבוצה בפלייאוף. בן דב: ''כמועדון המייצג את העיר חיפה וכחל מקהילה אנו רואים חשיבות גדולה בסיוע, עזרה וערבות הדדית לעיר ולבעלי העסקים בה''

ירוקים למען הקהילה: מכבי חיפה הודיעה היום (שני) שהמועדון נרתם למען עסקים עצמאיים בחיפה ויעניק להם דקות פרסום חינם במהלך משחקי הקבוצה בפלייאוף העליון שייפתחו בסוף השבוע הקרוב. נזכיר כי במהלך משבר הקורונה הרימו שחקני הקבוצה וההנהלה תרומה משמעותית לשלושה בתי חולים בעיר ולארגון יד עזר לחבר וניצולי שואה בעיר חיפה.

בהודעה הרשמית של מכבי חיפה נמסר: "משבר הקורונה השפיע רבות, לא רק בהיבט הבריאותי, אלא גם במישור הכלכלי. עסקים רבים ברחבי ישראל בכלל ובעיר חיפה בפרט, ספגו מכה לא פשוטה. מועדון הכדורגל מכבי חיפה נרתם למען חלק מאותם עסקים בעיר חיפה ויעניק להם דקות פרסום חינם בשווי מוערך של עשרות אלפי שקלים למשחק, בחמשת משחקי הבית בפלייאוף".

עוד נמסר: "הפרסום יתבצע באמצעות מערכת הלדים האלקטרונית, המוצבת סביב המגרש, בעת משחקי הקבוצה. בשל אי כניסת צופים למגרשים, המשחקים האטרקטיביים הצפויים בפלייאוף העליון וצימאון האוהדים לשובו של המשחק, מעריכים גורמי פרסום כי צפוי רייטינג גבוה במשחקים, דבר שיגרור לחשיפה גדולה לאותם עסקים שנפגעו במהלך שלושת החודשים האחרונים.

מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דב: "כמועדון המייצג את העיר חיפה, כחלק מהקהילה, אנו רואים חשיבות גדולה בסיוע, עזרה וערבות הדדית לעסקים ותושבי העיר. אנו נרתמים לא מעט עבור הקהילה בשלל פעילויות. ברור לנו שלא נצליח לתת לכולם זמן מסך, אך ללא ספק עסקים רבים ייהנו מכך. זו תרומתנו הצנועה למשבר".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות