לאסק התאמנה עם מגע, נענשה ואיבדה את הפסגהרשמית: נקבעו תאריכי החזרה באנגליה, איטליה וספרדספרופולוס: ''העונה הסתיימה בתחושת פספוס גדולה''ינאקופולוס תקף את היורוליג: ''נדפקים על ידי המאפיה''חיים סילבס: ''יש לנו מה למכור בכל משחק בפלייאוף''הסכם אחיד: ארגון השחקנים ומכבי פ''ת הגיעו להסדרקלטינס וסבג סיכמו לעונה הבאה לאחר שהסכימו לקצץדיווחים: ''ריאל מדריד תציע 4 שחקנים על פול פוגבה''רוני לוי: ''אני מקווה שהצעד הבא יהיה החזרת הקהל''אלטמן בספק למכבי חיפה, דמארי התאמן ויהיה כשיר
שיין לארקין בפעולה מול צסק''א מוסקבה (אתר היורוליג)

רוב שחקני היורוליג נגד המשך העונה, ההחלטה - בשני

שבת | | 21:44    מאת מערכת ישראל ספורט

חדשות לא טובות מהכדורסל האירופי: נציגי השחקנים ערכו פגישה עם ראשי היורוליג והבהירו כי רובם לא תומכים בחידוש העונה, ההחלטה הסופית תתקבל ביום שני. האם העונה תופסק בעקבות משבר הקורונה?

חדשות פסימיות מהיורוליג: הערב (שבת) נערכה פגישה גורלית בין נציגי השחקנים ביורוליג לבין ראשי המפעל. על פי הדיווחים שמגיעים משם, רוב השחקנים מתנגדים שהעונה תימשך. ההחלטה הסופית תתקבל ביום שני, בישיבה מכרעת של הנהלת היורוליג בנוגע לחידושה של עונת 2019/20. 
 


עוד קודם לכן, מזכ"ל המפעל, ג'ורדי ברתומאו, שוחח עם הקפטנים של הקבוצות בניסיון לעשות עבורם סדר באפשרויות לחידוש העונה. לאחר הפגישה הווירטואלית שנערכה, ישנה פסימיות לגבי המשך העונה כשהרוב המכריע של השחקנים לא מעוניין לחזור לשחק. השחקנים הביעו חשש ממצב הווירוס ברוב המדינות והזהירו מפני מכת פציעות בעקבות הכנה לא מספקת. התוכנית של היורוליג הוצגה להם, אך הם עדיין הביעו התנגדות וכרגע כאמור שוררת פסימיות בנושא.

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות