רשמי: ליאור ליובין ממשיך לעונה נוספת בגלבוע/גלילרשמית: פראן טורס חתם לחמש שנים במנצ'סטר סיטינדאל הודיע: ''החלטתי שלא אשתתף באליפות ארה''ב''המשכיות: עודד קטש ימשיך לעונה נוספת בהפועל י-םרשמית: האסלביינק ובן חיים חתמו בבית''ר ירושליםמכבי חיפה הביסה 1:10 את הנוער, אלדין חסן נבחןבר טימור נפרד: ''גאה שהייתי קפטן הפועל ירושלים''מכבי חיפה: דניאל סאואנה והצוות ממשיכים במועדוןהכנה: הפועל כפר סבא סיימה ב-1:1 מול בני סכניןמירוק לאדום: סינטאיהו סלליך חתם בהפועל באר שבע
טיילר דורסי וסקוטי ווילבקין (מכבי ת''א, האתר הרשמי)

מכבי ת''א בכפר המכביה, הזרים קיבלו אישור להתאמן

שבת | | 13:02    מאת מערכת ישראל ספורט

חלק משחקני האלופה שוהים במלון, שם קיבלו אולם וחדר כושר נפרדים. בדיקות הקורונה של השחקנים והצוות במועדון חזרו נקיות. במנהלת הודיעו: משרד הבריאות אישר לזרים שחזרו מחו''ל לעבוד במתחם מבודד

מכבי תל אביב הודיעה היום (שבת) כי כלל 38 בדיקות הקורונה שנערכו לשחקני הקבוצה וחברי הצוות במהלך השבוע נמצאו שליליות, מה שאומר כי אין נדבקים בקרב אנשי המועדון וזוהי בהחלט בשורה טובה עבור הצהובים, שכבר גיבשו את רוב הסגל בחזרה בישראל וממתינים להחלטות המכריעות שיתקבלו ביום שני הקרוב בנוגע לחידוש אפשרי של היורוליג.

באתר הרשמי של הצהובים פורסם פרוטוקול הבידוד של הקבוצה: "חלק משחקני מכבי תל אביב מתארחים במלון כפר המכביה בתנאי בידוד על פי הנחיות משרד הבריאות ובאישורו, לצד הנחיות והקפדת יחידת האבטחה של כפר המכביה. לצורך האירוח נקבע והורכב פרוטוקול מסודר ומאושר המכתיב את תנאי הבידוד והדרישות מכל שחקן. 
 


"בפרוטוקול נקבע כי חברי הקבוצה לא יצאו מהקומה ולא יעברו בשטחים הציבוריים של המלון והכפר ללא תיאום ואישור מראש. השחקנים והצוות מתארחים במקום בתנאי בידוד כגון שהות בקומה נפרדת משאר אורחי המלון, שילוט האוסר על אורחים אחרים להיכנס לקומה, תדרוך השחקנים שלא לצאת מהחדרים, למעט לפעילות מתוכננת.

"בנוסף נקבע כי במלון יקפידו על הגשת אוכל ושתייה לחדרים בכלים חד-פעמיים, איסור כניסה לחדרים (למעט חברי הקבוצה), ניקיון לא יתבצע על ידי עובדי המלון, מגבות ומצעים יסופקו לחדרים על פי דרישת הקבוצה, הכביסה תרוכז בשקיות פלסטיק ותתבצע במרוכז ובנפרד משאר הכביסה של המלון. כמו כן, כל האשפה תרוכז בשקיות פלסטיק אטומות, שייקשרו ויפונו לפח האשפה המרכזי. 
 


"לשם השמירה על הכושר ולקראת החזרה לפעילות הוקצה לקבוצה חדר כושר נפרד אליו לא תותר כניסה לאנשים אחרים. לשחקני מכבי שמחויבים בבידוד אף הוקצו מסגרות אימון באולם הספורט הממוקם במועדון הספורט, כאשר בסיום כל אימון יבוצע חיטוי באולם. עבור השחקנים אף הותאם מסלול הליכה לאולם שהינו קצר ונפרד משאר אורחי הכפר. לקבוצה אף הוקצתה מעלית נפרדת, שהשימוש בה ייעשה במרוכז ובתיאום בלבד כאשר לאחר כל שימוש יבוצע חיטוי במעלית.

"כל אחד מחברי הקבוצה המתארחים במקום נדרש לחתום על הצהרת בריאות יומית הכוללת בדיקת חום יומית (חום גוף לא יעלה על 38 מעלות צלזיוס) והצהרות השוללות תסמינים או מגע עם חולים מאומתים בשבועיים הקודמים. באחריות מנהל הקבוצה עמי ביטון לדווח מיידית למנהל המלון ומנהל הבטחון במקום אם אחד מחברי הקבוצה אינו חש בטוב ו/או מופיעים אצלו התסמינים שהוגדרו כמחשידים. בנוסף, חברי הקבוצה מתחייבים להישמע להנחיות משרד הבריאות, לנוע עם מסכות פנים בכל מהלך השהיה בשטחים הציבוריים, לשמור על כללי הריחוק החברתי ולהקפיד על כללי היגיינה".

ממנהלת ליגת העל נמסר: "בעקבות חזרתם של השחקנים הזרים בימים האחרונים לארץ ועל מנת לאפשר את פתיחתה של הליגה כמתוכנן ב-20 ביוני, פנה יו"ר מנהלת הליגה שמואל פרנקל  לפרופסור איתמר גרוטו שאישר לשחקנים הזרים שהגיעו מחו״ל ונמצאים בבידוד מלא לצאת לאימונים במתחם מבודד וללא מגע, ולאחר האימון חזרה מלאה לבידוד, כל זאת על מנת לעמוד במתווה המשחקים אותו אישרה וועדת המנהלת לקראת חזרת הליגה לפעילות. כמו כן המנהלת תקבל אישור להוציא את הזרים החדשים מהבידוד לבדיקות רפואיות".

   בקרת כניסה חכמה מבוססת ענן סלולארית !

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות