בשתיקה רועמת: השחרור של דור מיכה ועומר אציליכדוריד: רולאנדו פרייטאס מונה למאמן נבחרת העתודהעומרי לוזון חתם במכבי פ''ת, לידור כהן מבוקש בפוליןסלליך בדרך להפועל ב''ש, אצילי ומיכה לא בתכניותב''ש בהלם מהליקויים בטרנר: ''רק בנס לא קרה אסון''ביטון נפרד מהפועל ב''ש: ''הראו לי את הדרך החוצה''יעקב בוזגלו: ''הייתי מקבל בדיוק את אותן ההחלטות''אשר קאסו נבחר לתפקיד יו''ר איגוד הכדורעף בישראליוסטון גברה על מילווקי ויאניס, דונצ'יץ' נכנע לפיניקסלצ'ה ירדה אחרי עונה אחת, גנואה שרדה במחזור הסיום
נענש. עידן ורד (ליאת אבשלומי)

ורד הורחק מהאימון לאחר ויכוח עם לוי, מוחמד נקנס

שישי | | 14:39    מאת מערכת ישראל ספורט

הקפטן נענש אחרי ויכוח עם המאמן ונקנס בשל ראיון ללא אישור, הקשר נענש בשל איחור למשחק אימון. בטורקיה מדווחים על התעניינות של גוזטפה בקונטה. עוד חיזוק למחלקת הנוער של בית''ר: יהונתן שופמן

לא שקט בבית"ר ירושלים. דקה לפני סיומו של האימון לפני ההצריים (שישי), עידן ורד הוצא מהאימון לאחר שמחה בפני המאמן רוני לוי על החלטת שיפוט במשחקון פנימי. בסיום האימון הקפטן שוחח עם המאמן והשניים לחצו ידיים ויישרו את ההדורים. בנוסף, הקפטן נקנס התראיין לאחד מגופי התקשורת ללא אישור המועדון ואילו הקשר מוחמד נקנס לאחר איחר למשחק האימון שנערך מול בני יהודה, בו ניצחו כזכור הירושלמים 0:3.

איחר למשחק האימון. עלי מוחמד (ליאת אבשלומי)
האם מגן בית"ר ירושלים בדרך לתחנה חדשה? ע"פ דיווח שהתפרסם הבוקר ב"סבאח" הטורקי, גוזטפה מהליגה הראשונה מעוניינת במגן הצרפתי בן ה-26. מאמן הקבוצה הטורקית, אילחאן פאלוט, עוקב אחרי קונטה כבר תקופה ארוכה, וכעת העמיד את שמו בפני ההנהלה. בדיווח אף מגדילים לעשות, וטוענים כי מגעים בין הצדדים יחלו בזמן הקרוב. בנוסף נטען כי משא ומתן בין הצדדים יתחיל בקרוב ובדומה לדיווח לגבי ההתעניינות מצד דניזליספור, גם כאן נכתב שמחירו של הצרפתי יעמוד על כ-1.2 מיליון יורו.

יהונתן שופמן (בית''ר ירושלים)
בנושא אחר, מחלקת הנוער של המועדון ממשיכה בבנייה מחדש ואחרי שיתופי הפעולה עם גדרה ונהריה, יהונתן שופמן מצטרף למחלקת הנוער של המועדון ממכבי פתח תקווה. שופמן, אשר משחק בשנתון 2006 נחשב לכישרון גדול, עשה את המעבר על מנת להצטרף לקבוצת נערים ג'. הוא משחק בעמדת המגן השמאלי, וצפוי להיכנס לתוכנית מיוחדת אותה יחפשו בקרוב במועדון. בבית"ר גם הודיעו כי שחר ויסג'י, קשר, שחקן נערים ג' (שנתון 2006), "אחד הכשרונות הגדולים לגילו בארץ" שקיבל הצעות מלא מעט מועדונים בארץ", החליט להישאר אצלנו ולהמשיך כחלק מהמשפחה. גם שחר הוא שחקן שנמצא באקדמיה למצוינות וצפוי להיכנס לתוכנית המיוחדת שנחשוף בקרוב.

תומר כרמל ושחר ויסג'י (בית''ר ירושלים)
מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר לאחר השלמת העסקה: "עבדנו לא מעט על מנת להביא את יונתן אלינו ולהשאיר את שחר איתנו, למרות ההצעות שקיבל. שני השחקנים הכישרוניים האלה הם חלק מהבנייה והיד עוד נטויה. אנחנו עובדים כבר מספר חודשים על התוכנית להגדלת והעמקת כל מחלקת הנוער, כדי לסחוף את הילדים האחרים לרמה גבוהה יותר וגם כדי לבנות את דור העתיד של המועדון, בתקווה שיגיעו גם לקבוצה הבוגרת שלנו. בימים הקרובים נחשוף את התוכנית החדשה שלנו, שצפויה להיות ייחודית ובנויה על מסקנות מהאקדמיות המובילות בארץ ובעולם".

   דפני נחיתה לסלולר - חינם*

נגישות

showcase הנגשת אתרים | כל הזכויות שמורות