בניון: ''ביישנו את המועדון'', אוהדים מחו בביתו של לוילאומית: מכבי פ''ת בדרך לליגת העל, ראשל''צ מעדהה-NBA תחזור ב-31 ביולי, הדראפט: ב-15 באוקטוברגרוטו לשחקנים: ''כל נושא הבידוד הביתי ייבחן מחדש''דיווחים בגרמניה: ''טימו ורנר על סף חתימה בצ'לסי''אלפסי: ''המטרה היא לבנות תלכיד גם לעונה הבאה''הפועל חיפה מימשה את האופציה על מיקי סירושטייןיו''ר מנהלת ליגת העל לנשים נפגשה עם השר טרופרסאואנה: ''הייתי מוכן לעשות כל מה שצריך כדי לחזור''ג'ייק כהן: ''בכיינים? בסה"כ רצינו לחזור לשחק בטוח''
ערן זהבי חוגג במדי גוואנגז'ו ר.פ (האתר הרשמי)

זהבי: ''הסיטואציה לא פשוטה, אנחנו מוכנים לשחקנים''

שלישי | | 11:32    מאת מערכת ישראל ספורט

חלוץ גוואנגז'ו ר.פ וכוכב נבחרת ישראל התראיין בסין ונשאל האם הוא השחקן הטוב בליגה, מה דעתו על המאמן החדש ועל האתגר לכבוש בפחות משחקים. בינתיים עדיין לא ברור מתי והאם תחודש הליגה הסינית

עדיין לא ברור אם ומתי תחודש הליגה הסינית, אבל ערן זהבי הבהיר שוב עד כמה הוא רוצה כבר לחזור לשחק כדורגל. קבוצתו של חלוץ נבחרת ישראל, גוואנגז'ו R&F, חזרה להתאמן תחת המאמן החדש, ג'ובאני ואן ברונקהורסט, והיום (שלישי) זהבי התראיין לתקשורת הסינית והתייחס למגוון נושאים שעל הפרק.

זהבי אמר: "אנחנו פעילים מאוד, קבענו עוד משחקי ידידות השבוע. אנחנו פעילים מאוד, שואפים לחזק את המדינה ולהיות מוכנים לחזרת הליגה". על מינוי המאמן החדש ג'ובאני ואן ברונקוסט: "אני מאמין שכל אחד מחברי הקבוצה רוצה להוכיח את היכולת שלו מול המאמן. כולם מאוד פעילים. יש כמה רעיונות טקטיים חדשיים אך אי אפשר לחשוף אותם כעת. אני מקווה שיהיו לנו תוצאות טובות יותר מאשר בשתי העונות הקודמות".

החלוץ הישראלי נשאל האם הוא החלוץ הטוב בליגה: "תודה רבה על המחמאות וההערכה. בליגה שלנו יש חלוצים ברמה עולמית. אני גאה ביכולת שלי. הדבר שאני צריך לעשות הוא להמשיך ככה". זהבי נשאל האם הוא מסוגל לקבוע שיא למרות ההפחתה המסתמנת במספר המשחקים, ואמר: "זה עדיין לא סופי, אבל נראה שנשחק פחות משחקים. ככה יהיה קשה יותר לכבוש, אבל ככל שהלחץ והאתגר גדולים יותר - כך גם המוטיבצייה. אשמח לשבור עוד שיאים, אעשה כמיטב יכולתי".

   כל האתרים המובילים בקליק!

נגישות